Której części ciała najbardziej NIE LUBIMY? Wcale nie chodzi ani o piersi, ani o nos!

Sprawdź, co tak naprawdę spędza nam sen z powiek!
Której części ciała najbardziej NIE LUBIMY? Wcale nie chodzi ani o piersi, ani o nos!
25.07.2012

Kino, telewizja, sztuka i media - choć o ich negatywnym wpływie na samoocenę kobiet mówiło się już naprawdę wiele, kolejne serie wykładów nie przynoszą żadnych rezultatów. Czas spojrzeć prawdzie w oczy: współczesna kobieta rzadko jest w stanie dopuścić do świadomości myśl o tym, że wygląd nie jest najważniejszy. Potwierdzają to również najnowsze badania, przeprowadzone przez Lil-Lets na reprezentatywnej grupie 2 tysięcy Brytyjek.

- 50 proc. ankietowanych jest zadowolonych ze swojej figury, 23 proc. z oczu, 20 proc. z piersi. Największą zmorą kobiet okazały się jednak nogi. To właśnie tę część ciała najczęściej chciałyby w sobie zmienić respondentki – wylicza The Daily Mail.

O jakich nogach marzą zatem kobiety? Oczywiście o zgrabnych, szczupłych i długich. Zamiast jednak uprawiać sport, wolą… nosić szpilki.

Co ciekawe, ankieta wykazała również, że panie zazwyczaj czują się najseksowniej w wieku 28 lat, ale pewność siebie zyskują dopiero cztery lata później.

Co Wy na to? Zgadzacie się z wynikami badań?

Maja Zielińska

Zobacz także:

24 godziny Twojej skóry

Wsłuchaj się w rytm pracy swojej cery i dostosuj do niego odpowiedni program pielęgnacji.

PSYCHOTEST: Czy masz obsesję na punkcie swojego wyglądu? (10 pytań, 3 typy kobiet)

Zdrowe podejście do swojej urody to rzadkość.

Polecane wideo

Komentarze (118)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 09:35
nie mam ładnych nóg , ani ładnego ciała , jestem niska , mam ciekawą twarz , ale właśnie przez tę twarz wyglądam na 4 lata młodszą niż jestem . ale i tak nie ma faceta który nie spojrzy na mnie na ulicy . umiem się ładnie poruszczać , często się uśmiecham , jestem wesoła .. i nikt by mnie nawet nie podejrzewał ,że mam kompleksy . dziewczyny , nauczcie się w końcu , że kompleksy to wy .inni ludzie naprawde nie wiedzą ,że nie macie ładnego brzucha . Ludzie są ślepi . jeżeli mi nie wierzycie , pokonajcie wewnętrzny opór i testujcie :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2012 18:32
Ja jakoś mam długie nogi,trochę mam na nich włosów,ale i tak czuję się ładna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2012 18:31
Ja jakoś mam długie nogi,trochę mam na nich włósów,ale i tak czuję się ładna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2012 16:30
ja mam piękne nogi, a czułam się cały czas sexy i pewna siebie, więc nie wiem o co chopdz w tym materiale, cała jestem piękna i długo taka jeszcze będę
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2012 12:24
Obawiam się, że od ćwiczeń nogi mi się nie wydłużą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie