Polki chcą być jak J.Lo. - to z jej zdjęciem przychodzą do chirurgów plastycznych!

Na co wydają najwięcej?
Polki chcą być jak J.Lo. - to z jej zdjęciem przychodzą do chirurgów plastycznych!
23.12.2011

Chirurgia plastyczna cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Wydaje się wręcz, że moda na poprawianie sobie urody już na dobre zagościła w naszym kraju. Z czego to wynika? Otóż najprawdopodobniej większość z nas chciałaby po prostu wyglądać jak… hollywoodzkie gwiazdy filmowe.

Z obserwacji dra Andrzeja Sankowskiego - szefa Kliniki Chirurgii Plastycznej w Warszawie – wynika zresztą, że ideałem piękna dla naszych rodaczek jest J.Lo. - Kiedy powiększają piersi, nie chcą wcale wyglądać jak seksbomba Pamela Anderson. Przynoszą na wzór zdjęcia piosenkarki i aktorki Jennifer Lopez – tłumaczy chirurg na łamach se.pl.

Lekarz wymienił również listę najczęściej wykonywanych w jego klinice zabiegów w roku 2011. Na szczycie rankingu znalazło się przeszczepianie tłuszczu z ud lub brzucha w miejsce zmarszczek na twarzy. Operację taką przeszło około kilkadziesiąt pań i kilku panów spośród 500 tegorocznych pacjentów dra Sankowskiego.

Drugie miejsce zajęła korekta biustu. W 2011 roku z kliniki chirurga wyszły 72 panie z nowymi piersiami. - Polki chcą wyglądać naturalnie i najczęściej zmieniam im miseczkę A na C – mówi lekarz. Dodaje również: - Zdarzają się też panie, które chcą biust zmniejszyć. W tym roku było ich w klinice 20.

 Wśród wielbicieli medycyny estetycznej znajdują się także panowie. Mężczyźni najczęściej korzystają z wszelkich zabiegów zagęszczania i przeszczepu włosów, a wzorem męskości i doskonałego wyglądu jest dla nich… Jean-Claude Van Damme.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Zimą wyglądamy STARO i niezdrowo. Ile lat nam "przybywa" na twarzy?

Cienie pod oczami, blada, przesuszona skóra – oto cena, którą musimy zapłacić za mroźne, pochmurne dni.

Trądzik DOROSŁYCH: To nie efekt braku higieny! Można się go pozbyć – JAK?

Trądzik występuje nie tylko u nastolatków. Zmiany o tym charakterze mogą pojawiać się nawet u 54% dorosłych kobiet.

 

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 19:07
DXZcCL kxdneabhokqd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 10:37
WEwysJ ssiygbotvrjo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2012 16:35
Was ttaolly stuck until I read this, now back up and running.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 02:30
Jean-Claude Van Damme BOZE CHRON !!! KTO IM POWIEDZIAL ZE TO JEST ATRAKCYJNU FACET....JAK TAK DALEJ POJDZIE TO NIE BEDZIEMY MIALY Z CZEGO WYBIERAC!!!!!! A CO DO JLO MYSLALAM ZE COS WIECEJ SOBIE POLSKI ROBIA PRZYCHODZAC Z JEJ ZDJECIEM MOZE COS Z TWARZY A TO TYLKO BIUST HAHAH A COZ WYJATKOWEGO JEST W JEJ BIUSCIE ??? JAKIS DZIWNY TEN ARTYKUL....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 11:49
Same zobaczcie ! ! ! www.youtube.com/watch?v=REjPB7sbCEY&feature=fvsr
odpowiedz

Polecane dla Ciebie