Nowe terapie odmładzające w gabinetach kosmetycznych

Chciałabyś się odmłodzić bez igły i skalpela? W Polsce są już dostępne mniej inwazyjne, ale równie skuteczne sposoby na pozbycie się zmarszczek. Twoją twarz wygładzą cudotwórcze fale radiowe albo specjalne światło. Prezentujemy trzy nowe zabiegi przeciwzmarszczkowe.
Nowe terapie odmładzające w gabinetach kosmetycznych
22.09.2008

Jeśli chciałabyś jak najdłużej zachować młodzieńczy wygląd, nowoczesne salony urody i SPA proponują innowacyjną terapię odmładzającą, w której wykorzystuje się fale radiowe i światło LED. Na jednorazowy zabieg mogą sobie pozwolić nawet kobiety przed trzydziestym rokiem życia.

Zaawansowane zmarszczki zlikwiduje cała seria seansów. Efekty kuracji są zaskakujące – będziesz wyglądać młodo i superświeżo.

Światło LED – odmładzanie (350 zł/1 seans)

Pacjentka kładzie się na łóżku sterowanym komputerem (wygląda jak kosmiczne urządzenie z laboratorium NASA), a kosmetyczka wciera w jej twarz serum dostosowane do potrzeb skóry. Wiszące u góry lampy emitują czerwone (odbudowuje elastyny i włókna kolagenowe), niebieskie (działa bakteriobójczo i dotleniająco) i różowe (wzmacnia naczynka, odmładza i oczyszcza skórę) promienie LED. Przez cały czas trwania zabiegu (około 20 minut) pacjentka ma na oczach ochronne ciemne okulary. Aby uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt, należy przeprowadzić serię 10 seansów, 1 - 2 razy w tygodniu.

Focus RF – poprawienie owalu twarzy (1500 zł/1 seans)

Na początku kosmetyczka zmywa makijaż i robi zdjęcie pacjentki, aby móc porównać wygląd "przed" i "po". Następnie rozprowadza na jej twarzy specjalistyczny żel, wykorzystywany przy badaniach USG i przechodzi do głównej części zabiegu. Ciągłym ruchem przesuwa po skórze szyi, brody, czoła, nosa, skroni i w kącikach ust płaską, a później zakończoną cienkimi końcówkami głowicą. Urządzenie wysyła do skóry właściwej fale radiowe, co powoduje rozciąganie i kurczenie się włókien kolagenowych, a w efekcie pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Aby terapia była bezbolesna, na twarz pacjentki skierowany jest chłodny strumień powietrza. Jeden seans Focusa trwa około godziny. Najlepsze efekty uzyskuje się przy serii 5 zabiegów.

Angel II – lifting (520 zł/ 1 seans)

Kosmetyczka nakłada na oczyszczoną twarz pacjentki metalową maskę, która jest podłączona do specjalistycznego aparatu. Urządzenie wysyła podczerwone światło i pod ciśnieniem wygładza powierzchnię skóry. Pacjentka odczuwa większe lub mniejsze drgania (w zależności od ustawień), przypominające ukłucia małą igiełką. Następnie kosmetyczka rozpyla na twarzy klientki mgiełkę z kolagenem i wsmarowuje w skórę żel wykorzystywany do badań USG. Na koniec przesuwa wzdłuż mięśni twarzy dwiema głowicami (płaską i zakończoną dwoma cienkimi drucikami) oraz naświetla buzię promieniowaniem LED. Zabieg trwa około 2 godzin, a efekt jest widoczny już po 3 dniach.

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2010 11:09
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2008 19:59
która z was lubi gry o modzie? mozna tu mile spedzic czas. a pozniej wcielic wlasne pomysly w zycie.. wystarczy troszke wyobrazni ;) http://www.ma-bimbo.com/user/parrain.php?userId=2596180 logujcie sie kochane :*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2008 21:38
uf dobrze ze narazie jeste młoda nie mussze sie martwic tymi cenami...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2008 19:27
http://www.missbimbo.com/parrain.php?userId=1055049 Polecam i zapraszam. Rejestracja łatwa, szybka i bezpłatna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2008 19:25
http://www.missbimbo.com/parrain.php?userId=1055049 Polecam i zapraszam. Rejestracja łatwa, szybka i bezpłatna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie