Nowe perfumy Avon z efektownym i czarującym akordem kwiatu Belle de Nuit

Zapach jest trwały i długo utrzymuje się na skórze.
Nowe perfumy Avon z efektownym i czarującym akordem kwiatu Belle de Nuit
Fot. Avon
08.09.2023

Kultowa linia perfum Far Away od Avon została powiększona o nowe perfumy Beyond The Moon. To zachwycający i efektowny zapach, inspirowany tajemniczą mocą księżyca oraz kwiatem Belle de Nuit, który rozkwita tylko w jego świetle. Far Away Beyond the Moon należy do kategorii perfum wyróżniających się najwyższym stężeniem olejków eterycznych, dzięki czemu zapach jest trwały i długo utrzymuje się na skórze.

Zobacz także: Najpiękniejsze perfumy na jesień

Orientalno-kwiatowe nuty skryte w symbolicznym flakonie

Twórcy Beyond the Moon, Hernan Figoli i Olivier Gillotin, połączyli tajemniczy i uwodzicielski akord Belle de Nuit z nutami dzikiej czereśni oraz orientalnego drzewa sandałowego. W perfumach można wyczuć także ciepłe i słodkie nuty wanilii, znane z poprzedniej wersji perfum Far Away Beyond.

Całość tworzy orientalno-kwiatową kompozycję, która dzięki wysokiemu stężeniu olejków eterycznych, przez długi czas utrzymuje się na skórze. Zapach Far Away Beyond The Moon to propozycja dla kobiet, które chcą spełniać swoje marzenia i nie boją się sięgać gwiazd, realizując swoje najbardziej ambitne cele.

Hipnotyzujące nuty Beyond the Moon zostały zamknięte w kobaltowym flakonie zakończonym kulistym korkiem z symbolem koncepcji yin-yang, która opisuje dwie pierwotne i przeciwne, lecz wzajemnie uzupełniające się siły. To idealne zwieńczenie dla zapachu, który łączy w sobie nuty świeże i słodkie z bogatymi i wyrazistymi.

perfumy avonPołączenie piękna natury i potęgi nauki

Avon dba o to, by produkty marki w całości były tworzone z naturalnych składników pozyskiwanych w zrównoważony sposób. Dlatego główny aromat perfum − kwiat Belle de Nuit – został uzyskany w Narodowym Tropikalnym Ogrodzie Botanicznym na Kauai dzięki przełomowej technologii Scent Trek®, podczas ekspedycji na Wyspy Hawajskie.

Technologia Scent Trek® została opracowana przez firmę Givaudan i łączy w sobie zachwycający świat natury z potęgą nauki. W połączeniu z najczulszym sprzętem analitycznym umożliwia badanie nawet najmniejszych próbek zapachowych pojedynczego kwiatu lub rośliny. Technologia ta jest przyjazna dla środowiska i wychwytuje tylko zapach, pozostawiając roślinę nienaruszoną. Co więcej, w Far Away Beyond the Moon jednym z kluczowych składników jest unikalna upcyklingowana wanilia, pozyskiwana we współpracy ze społecznościami Madagaskaru. Dzięki innowacyjnemu procesowi ekstrakcji, Hernan Figoli i Olivier Gillotin wydobyli z jej ziaren rzadką esencję, która wychodzi poza tradycyjny kwiatowy zapach.

„Innowacyjny proces podwójnej destylacji wydobył z wanilii zupełnie nowe nuty zapachowe, wychodzące poza słodki, kwiatowy zapach, ku bardziej zmysłowym, dymnym i lekko drzewnym aromatom. To właśnie dlatego, nowy zapach z linii Far Away jest tak niezwykły” – mówi Olivier Gillotin, jeden z twórców zapachu.

Far Away Beyond the Moon to również kolejne perfumy nietestowane na zwierzętach. Wszystkie zapachy Avon posiadają akredytację Leaping Bunny otrzymaną od organizacji Cruelty Free International, potwierdzającej najwyższe standardy bezpieczeństwa produkcji i jakości produktów wolnych od okrucieństwa.

Perfumy „Far Away Beyond the Moon” są dostępne w katalogu Avon 09/2023, u Konsultantek oraz w sklepie internetowym na avon.pl. Marka wspiera kobiety, by sięgały gwiazd i odkrywały galaktyki możliwości, które przed nimi stoją. Ponad 20 proc. ze sprzedaży produktów Avon pomaga budować lepszą przyszłość dla kobiet(1).

Mat. prasowe

Informacje o Avon

W Avon wierzymy, że lepszy świat dla kobiet to lepszy świat dla wszystkich. Jesteśmy marką kosmetyczną dla kobiet wspierającą ich siłę, rozbudzającą pewność siebie i stwarzającą im możliwości do realizowania swojego potencjału. Miliony niezależnych Konsultantek na całym świecie sprzedają kultowe produkty Avon za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, a ponad 20% z każdej sprzedaży pomaga tworzyć lepszą przyszłość dla kobiet*. Opowiadamy się za rozwojem kobiet - słuchamy ich potrzeb, mówimy o sprawach, które mają dla nich znaczenie i wierzymy w tworzenie pozytywnych zmian. W ramach kampanii Avon Kontra Rak Piersi i Avon Kontra Przemoc przekazaliśmy ponad 7 milionów złotych na wsparcie zdrowia i bezpieczeństwa Polek. Dofinansowaliśmy 63 tysiące badań USG piersi w „Gabinetach z Różową Wstążką”. Uruchomiliśmy pierwszą w Polsce przeciwprzemocową aplikację Avon Alert. Dbamy o planetę prowadząc zrównoważony biznes i nie testujemy naszych kosmetyków ani ich składników na zwierzętach nigdzie na świecie. Otrzymaliśmy akredytację w programie Leaping Bunny Cruelty Free International, potwierdzającą utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości produktów wolnych od okrucieństwa wobec zwierząt. Avon jest częścią Grupy Natura &Co.
*Dowiedz się więcej na www.avon.pl

1. Średnio, w oparciu o dane z roku 2021, dotyczące zniżek od sugerowanych cen odsprzedaży, oferowanych Konsultantkom Avon na całym świecie; nie każda Konsultantka uzyskuje maksymalne benefity, indywidualnie uzyskiwane wynagrodzenie jest uzależnione od różnych czynników.

Polecane wideo

Bestsellerowe zapachy. Lista perfum, które kobiety kupują najchętniej ♥
Bestsellerowe zapachy. Lista perfum, które kobiety kupują najchętniej ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie