Triki, dzięki którym będziesz cudownie pachnieć przez cały dzień ♥

Dzięki tym metodom przedłużysz trwałość ulubionych perfum nawet o wiele godzin. Wypróbuj je koniecznie!
Triki, dzięki którym będziesz cudownie pachnieć przez cały dzień ♥
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
21.01.2023

Zapewne niejedna z nas zgodzi się, że to nie ubranie, a zapach ubiera kobietę. Smuga ujmującej, zmysłowej i jedynej w swoim rodzaju woni, która elektryzująco działa na zmysły, sprawia, że czujemy się po prostu zjawiskowo. Badania dowodzą, że wspaniale pachnąc, jesteśmy znacznie pewniejsze siebie, o wiele bardziej przebojowe i otwarte. Szybciej zawieramy dzięki temu nowe kontakty. Co jednak zrobić, jeżeli odnalazłyśmy już swój obezwładniający aromatem signature scent, ale jego zapach zdecydowanie za szybko ulatnia się z naszej skóry? Oto sprytne metody, jakie przedłużają trwałość perfum nawet o wiele godzin. 

Zobacz także: Te kolory włosów będą popularne w 2023 roku. Są eleganckie, oryginalne i dodają magnetyzmu

Jak najskuteczniej przedłużyć trwałość perfum?

Jeśli chcemy wspaniale pachnieć przez cały dzień bez konieczności regularnego aplikowania na skórę kolejnych kropli perfum, powinnyśmy wdrożyć parę ważnych zasad. Otóż warto spryskiwać się perfumami tuż po wzięciu ciepłej kąpieli lub prysznica. Pory skóry reagują na ciepło, otwierając się, a co za tym idzie, lepiej wchłaniają zapachy.

Kolejną ważną rzeczą są miejsca, jakie perfumujemy. Powinny być to punkty na ciele, w jakich pulsują naczynia krwionośne o dużej objętości. Skóra jest w nich cieplejsza. Należą do nich między innymi nadgarstki oraz obszary za uszami i pomiędzy piersiami. 

Gdy marzymy o tym, by zapach ulubionych perfum towarzyszył nam przez cały dzień, tuż przed ich aplikacją smarujmy skórę olejkami nawilżającymi. Miejmy na uwadze to, że woń perfum znacznie szybciej ulatuje ze skóry suchej. Doskonałym trikiem, jest wmasowanie w nią także niewielkiej ilości wazeliny. Działa ona jak doskonały utrwalacz aromatów. Ponadto zamiast wód kolońskich, czy toaletowych, wybierajmy zawsze wody perfumowane lub ekstrakty perfum. 

Zobacz także: Niezwykłe perfumy, które działają jak magiczne eliksiry. Oczarują dosłownie każdego!

Polecane wideo

10 najbardziej zmysłowych języków na świecie
10 najbardziej zmysłowych języków na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.04.2023 08:48
Wystarczy jeśli się podmyjecie i umyjecie. Nie będzie waliło rybo.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie