Najpiękniejsze wiosenne perfumy

Jakie zapachy wybierać, by poczuć się naprawdę wiosennie?
Najpiękniejsze wiosenne perfumy
Fot. Unsplash
14.04.2022

Wiosna to czas, kiedy mamy wielką chęć na zmiany. Zaczynamy robić miejsce w szafach na lżejszą i często znacznie bardziej kolorową odzież. Równie chętnie dokonujemy metamorfoz fryzjerskich. Myślimy też o zmianie perfum.

Zamiast tych nasyconych słodkimi, czy orientalnymi aromatami, które świetnie dogrzewały nas w chłód i słotną aurę, otulając niczym gruby wełniany szal, mamy apetyt na zupełnie inny olfaktoryczny klimat. Teraz inspiruje nas pełen świeżości i ujmującej delikatności rozkwitający świat natury.

Oto zapachy, które doskonale pasują do optymistycznej wiosennej pory

Zobacz także: Ten zapach sprawia, że uchodzisz za niezwykle atrakcyjną. Czym jest sensualne piżmo?

Idealne perfumy na wiosnę

1. Chanel, Chance

Chance to zapach stworzony przez legendę światowego perfumiarstwa, Jacquesa Polge'a. Są niebywale sensualne i mają w sobie wielki ładunek świeżości. To zaś zasługa finezyjnego połączenia składników, takich jak jaśmin, paczula i różowy pieprz. Chance mają w sobie coś iskrzącego - żyją i wciąż rozwijają się na skórze, czyniąc perfumy wręcz uzależniającymi. Trudno o bardziej zmysłowy, a zarazem pełen optymizmu zapach. 

2. Miu Miu, Miu Miu

W zaprojektowanym z wielkim kunsztem i pomysłem błękitnym flakonie z pop artowską czerwona okrągłą nakrętką kryje się zapach niesamowity. Gdy zamyka się oczy i zaczyna w niego wwąchiwać, przed oczami pojawia się obraz bujnej nagrzanej wiosennymi promieniami łąki, która kusi zmysł wzroku i powonienia swą świeżą zielenią i bogactwem kwiatowych aromatów. W fascynujących Miu Miu odnajdziemy zapach konwalii, róży, jaśminu i akigalawood. 

3. Giorgio Armani, My Way

My Way to eksplozja soczystości. Perfumy są nieoczywiste i jedyne w swoim rodzaju - mają w sobie słodycz podbitą mnóstwem intrygujących zielonych i owocowych nut. Działają wręcz terapeutycznie. Po spryskaniu się nimi czujemy przypływ energii i zaczynamy podchodzić do życia znacznie bardziej optymistycznie. Sekretem My Way jest połączenie jaśminu, tuberozy, wanilii i kwiatu pomarańczy. 

Zobacz także: Najpiękniejsze wiosenne makijaże, którymi warto się zainspirować

Polecane wideo

Najbardziej niezwykłe ceremonie wejścia w dorosłość. Jak to wygląda w różnych krajach?
Najbardziej niezwykłe ceremonie wejścia w dorosłość. Jak to wygląda w różnych krajach? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Julia32 (Ocena: 5) 15.05.2022 11:12
Ja lubie kwiatowe perfumy i dezodoranty
odpowiedz

Polecane dla Ciebie