Nowy zapach od Avon: Urzekające kwiatowe aromaty z karmelowo-piżmowym akordem

Temu zapachowi trudno się oprzeć!
Nowy zapach od Avon: Urzekające kwiatowe aromaty z karmelowo-piżmowym akordem
Fot. Avon & Pexels (Anna Avilova)
02.09.2021

Czasem elegancka i stylowo ubrana, a czasem naturalna i bez makijażu. Zazwyczaj towarzyska
i wygadana, dzisiaj nieco introwertyczna i ceniąca sobie spokój – jedna kobieta, a ma tak wiele różnych oblicz. By odzwierciedlić wszystkie aspekty kobiecej osobowości, Avon stworzył nowe perfumy w linii Eve – Embrace, dzięki którym pokochasz każdą wersję siebie i poczujesz się dobrze
w swojej skórze. Ambasadorką całej linii zapachów Eve została artystka Natalia Kukulska.

Marka Avon rozumie kobiety, wie, że każda z nich jest wyjątkowa i zachęca je do tego, by były dumne z tego, kim są. W tym roku, chcąc, by każda kobieta czuła wolność wyboru, jaką siebie chce pokazać światu, Avon wypuszcza nowy zapach w kolekcji Eve – Embrace. To wyjątkowe perfumy, które odzwierciedlają różne aspekty kobiecej osobowości.

Zobacz także: 5 najpiękniejszych perfum z feromonami. „Tym zapachom nie oprze się żaden facet”

Kompozycję wyjątkowych perfum Eve Embrace otwierają urzekające kwiatowe aromaty różowej piwonii i osmantusa. Dopełnienie tego niezwykle subtelnego i kobiecego zapachu stanowi wyrazisty, ciepły, karmelowo-piżmowy akord, któremu nie sposób się oprzeć.

Ambasadorką nowych perfum oraz pozostałych wariantów zapachowych z tej linii została Natalia Kukulska – jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek, która na scenie muzycznej obecna jest od ponad trzydziestu lat, prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Eve – Embrace AvonPerfumy to dla mnie coś więcej niż sam zapach. Powinny odzwierciedlać mnie, mój charakter, ale też dodawać mi pewności siebie, kiedy tego potrzebuję, i tworzyć nastrój, aurę wokół mnie…. Lubię, kiedy zapach towarzyszy mi w różnych momentach dnia i moich działaniach, nawet gdy jestem prywatnie z rodziną, a także podczas koncertów czy spotkań towarzyskich, dlatego wybieram taki, który pasuje do każdej roli, którą pełnię w moim życiu – mówi Natalia Kukulska.

Eve to jedna z kobiecych linii zapachów Avon, która pierwszy raz pojawiła się w ofercie marki w 2017 roku. Oprócz wody perfumowanej Embrace, można w niej znaleźć takie warianty zapachowe, jak: Truth, wyrażający radość bycia sobą, Confidence dodający pewności siebie, uwodzicielski Alluring,
a także Elegance, dla każdej kobiety, która chce poczuć się elegancko.

Woda perfumowana Avon Eve Embrace 50 ml będzie dostępna w katalogu Avon 09/2021 w cenie
59,99 zł. Wszystkie produkty można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

Mat. prasowe

Polecane wideo

150 cm w biodrach i 86 cm w każdym udzie. Modelka z obrzękiem tłuszczowym robi karierę dzięki swoim kształtom
150 cm w biodrach i 86 cm w każdym udzie. Modelka z obrzękiem tłuszczowym robi karierę dzięki swoim kształtom - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 25.04.2022 12:44
Bardzo polecam! Ślicznie pachną <3
odpowiedz

Polecane dla Ciebie