5 najpiękniejszych perfum z feromonami. „Tym zapachom nie oprze się żaden facet”

Jakie perfumy znalazły się w rankingu na 1. miejscu?
5 najpiękniejszych perfum z feromonami. „Tym zapachom nie oprze się żaden facet”
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/399272323188059141/ & https://pl.pinterest.com/pin/241294492514526317/)
20.08.2021

Zapach partnera odgrywa niezwykle ważną rolę w uwodzeniu, a feromony potrafią przyciągać płeć przeciwną na odległość. To między innymi właśnie w ten sposób podświadomie dobieramy sobie kochanka. Od wieków perfumy odgrywały rolę afrodyzjaków, które podnoszą atrakcyjność i skutecznie wpływają na erotyczne napięcie. Jakie wyjątkowe zapachy pobudzają najsilniej?

Serwis pl.perfect-woman.eu opublikował „ranking 5 perfum z feromonami dla kobiet, które warto wypróbować, by przyciągać do siebie facetów i poprawić relacje z otoczeniem”.

Zobacz także: Perfumy, które działają na facetów. Wskazali najseksowniejsze zapachy

Perfumy z feromonami - jakie zapachy przyciągają mężczyzn?

Na pierwszym miejscu zestawienia znalazł się zapach Désir Éternel Femme. - Ich nazwa oznacza „wieczne pożądanie” i właściwie to sformułowanie najlepiej opisuje produkt. Na rynku jest on stosunkowo niedługo, a już bije rekordy popularności w swojej kategorii. Dlaczego? Bo w ich składzie znajdują się dwa najsilniejsze żeńskie feromony – estratetraenol i kopuliny – wyjaśnia serwis.

Désir Éternel FemmeZa co odpowiadają? - Pierwszy z nich sprawia, że kobieta staje się bardziej uwodzicielska, a mężczyźni częściej ją adorują. Ponadto feromon ten podnosi poziom energii i zmniejsza zmęczenie u kobiet. Kopuliny z kolei sprawiają, że mężczyźni oceniają kobietę jako bardziej atrakcyjną, a sami stają się bardziej ufni i spontaniczni – podsumowuje pl.perfect-woman.eu.

Drugie miejsce w rankingu zajęły perfumy Miyoshi Miyagi Instinct. W przypadku tego zapachu skuteczność feromonów została oceniona na 8 w dziesięciostopniowej skali.

Miyoshi Miyagi Instinct

Na podium uplasowały się Pherostrong Exclusive. Co prawda stężenie feromonów w ich składzie nie jest imponujące, ale zapach pomaga się zrelaksować, rozluźnić i zwiększyć atrakcyjność w męskich oczach.

PheroStrong ExclusiveCzwarte w zestawieniu są Pheromax Women. - W ich składzie znajduje się androstenol. Ma on wpływać na wzmożoną chęć rozmowy i otwartość. Niestety nie wiadomo czy działać ma na użytkowniczkę czy na płeć przeciwną. Jednak żadna z naszych testerek nie zauważyła tego efektu po stosowaniu Pheromax Women. Jedyne o czym wspominały to fakt, że same czuły się bardziej koniece, atrakcyjne – wyjaśnia portal.

Pheromax WomenNa ostatnim, piątym miejscu rankingu znalazły się Unresistible Woman.

Unresistible Woman

- W środku znajdują się najpopularniejsze żeńskie feromony, jednak ich stężenie już nie jest takie dobre jak w przypadku poprzednich produktów. To kolejny bezzapachowy produkt w rankingu, stworzony do stosowania „pod perfumy”. Chociaż też nie do końca, bo kosmetyk ma lekki, ledwo wyczuwalny zapach olejku, na którym bazuje – podsumowuje pl.perfect-woman.eu.

 

 

 

 

A Wy lubicie perfumy z feromonami? Jakie zapachy polecacie?

Zobacz także: Jak pachnieć w dniu swojego ślubu?

Polecane wideo

Z jej salonu klientki wychodzą o 20 lat młodsze. Wystarczyło tylko kilka kosmetyków
Z jej salonu klientki wychodzą o 20 lat młodsze. Wystarczyło tylko kilka kosmetyków - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 08.04.2022 09:57
Désir Éternel Femme Kocham te perfumy <3 <3
odpowiedz
Justyna (Ocena: 5) 27.09.2021 10:24
Zapach jest nieziemski, kazdy pyta co to za marka :D dlugo się utrzymuje i stosunkowo za dobrą kaske
odpowiedz
Olcia (Ocena: 5) 23.09.2021 13:05
Od niedawna używam Désir Éternel Femme jestem zachwycona zapachem. Dodatkowo pięknie prezentują się na toaletce. Planuję kupić męską wersję dla mojego faceta.
odpowiedz
Gabi (Ocena: 5) 23.09.2021 09:41
Piękny zapach. Koleżanki mi zazdroszczą, ale nie mam zamiaru zdradzać skąd kupiłam. Désir Éternel Femme to będzie moja słodka tajemnica.
odpowiedz
safsafsa (Ocena: 5) 27.08.2021 12:50
przecież ten shit który reklamujecie to tylko marketingowy zapach. Pheromax i Unresistible to działające feromony. Przestańcie kłamać!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie