Jak pachnieć w dniu swojego ślubu?

Znakomitym pomysłem może być ślub spersonalizowany zapachem.
Jak pachnieć w dniu swojego ślubu?
Fot. mat. prasowe
03.07.2020

Zapach jest tym, co przenosi nas do najmilszych wspomnień, dlatego oczywiste wydaje się, aby jeden z najważniejszych i najbardziej zapadających w pamięć dni w naszym życiu, jakim jest dzień ślubu, związany był z pięknym i niezapomnianym aromatem. Przygotowania do ślubu i potrzeba zadbania o każdy szczegół może okazać się stresującym czasem, ze względu na konieczność podjęcia wielu decyzji. Wtedy pojawiają się specjaliści, którzy odgrywają kluczową rolę w przygotowaniach. Pomagają Pannie Młodej i Panu Młodemu w przemyśleniu różnych aspektów tej wyjątkowej uroczystości oraz tego, w jaki sposób możemy uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Zobacz także: W jakim wieku polskie gwiazdy brały ślub?

Znakomitym pomysłem może być ślub spersonalizowany zapachem. Jo Malone London specjalizuje się w przygotowaniu konkretnego zapachu, który będzie kojarzył się Młodej Parze i gościom z tym jednym, wyjątkowym dniem. Marka oferuje niepowtarzalny, spersonalizowany zapach, który będzie towarzyszył Pannie Młodej w drodze do ołtarza, aż po świece, które będą zachwycać swoim blaskiem na stołach i w ogrodzie. Jo Malone London zadba o jedyny w swoim rodzaju klimat przestrzeni ślubnej.

Jo Malone London

Dobór zapachu odbywa się w kilku etapach. Pierwszym krokiem jest znalezienie podpisu zapachowego Panny Młodej na ten wielki dzień. Większość Panien Młodych uwielbia opowiadać o szczegółach ich wielkiego dnia. Dlatego przy doborze zapachu warto poznać następujące szczegóły:

I. Osobowość Panny Młodej.

II. Styl sukni ślubnej. Czy jest ona minimalistyczna, czy też niezwykle bogata? Z jakiego materiału jest uszyta, jak również w jakim jest kolorze?

III. W jakiej porze roku będzie ślub? Czy ciepły i podnoszący samopoczucie zapach będzie dobrze odzwierciedlał scenerię, czy też raczej bardziej odpowiednia będzie kompozycja świetlista i owocowa?

IV. Jaka jest przewodnia kolorystyka. Niektóre nuty naturalnie współgrają z konkretnym kolorem.

V. Czy Panna Młoda do bukietu oraz do zdobienia miejsca uroczystości wybrała jakieś konkretne kwiaty, które mogą współgrać z zapachem?

Kolejnym krokiem jest znalezienie uzupełnienia zapachu Panny Młodej, czyli zapachu dla Pana Młodego. Małżeństwo to związek partnerski pomiędzy dwojgiem ludzi, tak samo zapachy noszone przez parę powinny się nawzajem uzupełniać. Dobierając zapach dla Pana Młodego dopytujemy o szczegóły, by wybrać najbardziej odpowiedni:

I. Osobowość Pana Młodego.

II. Styl – czy jest on klasyczny, czy może podąża za trendami,

III. Styl garnituru. Z jakiej jest tkaniny, w jakim stylu i kolorze.

Zobacz także: Ślub kościelny droższy niż kiedykolwiek. „Post-pandemiczni nowożeńcy” będą musieli słono zapłacić

Trzecim krokiem jest omówienie sposobów na wprowadzenie zapachu do miejsca, w którym będzie odbywać się uroczystość. Chodzi o rodzaj produktów wypełniających przestrzeń zapachem: świece, dyfuzory, spraye do wnętrz. Miejsce, w którym odbywa się uroczystość ślubna może być wystylizowane zapachem, aby stworzyć w nim prawdziwie romantyczną i zapadającą w pamięci atmosferę. Zanim pojawią się tam zapachy, przestrzeń jest jak czyste płótno przed dziełem malarza. Zapachy nadadzą kolorytu miejscu uroczystości i przyjęciu.

W czasie wesela Państwo Młodzi są niemalże rozrywani, każdy z gości choć przez chwilę chce być blisko nich. Stąd ich obecność przez cały czas trwania uroczystości mogą uzupełniać np. świece o nutach zapachowych, które wybrali dla siebie.

Jo Malone London

Czwartym krokiem jest pomoc w przygotowaniu upominków wręczanych np. podczas wieczoru panieńskiego, na przyjęciu - w podziękowaniu rodzicom, osobom, które pomogły w organizacji wydarzenia oraz gościom. Pięknie zapakowane dowody wdzięczności przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom i będą kojarzyły się z wyjątkowym dla pary młodej dniem.
Odwiedź butik Jo Malone London i umów się na wyjątkowy serwis dobierania zapachów dla Panny Młodej i/lub Pana Młodego oraz kreowania zapachem przestrzeni ślubnej. Spotkanie z konsultantem może zostać zarezerwowane osobiście w wybranej Perfumerii Douglas na stoisku marki.

Jo Malone London proponuje spersonalizowane Home Candles wykonane z dbałością
o każdy szczegół przez naszych mistrzów rękodzieła. - niezapomniany prezent dla druhen. Idealny sposób na zaprezentowanie najbardziej kultowych zapachów Jo Malone London, od uwodzicielskiego Peony & Blush Suede po wiecznie romantyczny Red Roses.

Relaksujący rytuał przedślubny Jo Malone London dla Panny Młodej

1. Wieczorem dzień przed ślubem spraw sobie relaksującą kąpiel w wannie z pięknie pachnącym olejkiem do kąpieli pielęgnującym skórę

2. Przed położeniem się do łóżka spryskanie poduszek sprayem do tkanin o relaksującym zapachu lawendy.

3. Zapalenie świecy z ulubionym zapachem by ociepliła atmosferę w sypialni i otuliła ją swoim aromatem

Jo Malone London

100ml Colognes – 510 PLN
Peony & Blush Suede, English Pear & Freesia, Nectarine Blossom & Honey,
Orange Blossom, Wild Bluebell, Red Roses

Jo Malone London candles

Home Candles – 210 PLN
Peony & Blush Suede, English Pear & Freesia
Red Roses, Orange Blossom

Kolekcja dostępna w wybranych perfumeriach Douglas i na douglas.pl.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Mietka z kamienicy (Ocena: 1) 05.07.2020 15:24
Proponuję wypachnić się wydzielina gruczołu okołoodbytniczego piżmowca syberyjskiego piękny i jakże zwierzęcy, ciepły zapach ewentualnie można jeszcze użyć wydzieliny z układu pokarmowego kaszalota ale zaznaczę że nie są to tanie zapachy i tylko prawdziwy koneser będzie potrafił je docenić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie