Life Colour – nowe perfumy powstałe we współpracy AVON i Kenzo!

Właśnie trafiły do sprzedaży!
Life Colour – nowe perfumy powstałe we współpracy AVON i Kenzo!
fot. materiały prasowe
16.11.2018

To już drugi zapach stworzony przez legendarnego projektanta dla marki AVON. Nowa, energetyczna kompozycja AVON Life Colour to zapach dla osób, które szukają inspiracji i chcą cieszyć się każdą chwilą.

Zapach powstał we współpracy z mistrzami perfumiarstwa z domu Firmenich – to tam powstają zapachy AVON, a także perfumy najbardziej ekskluzywnych marek na świecie. AVON Life Colour to kompozycje stworzone dla młodych, energicznych i inspirujących osób, które wszędzie dostrzegają piękno i chcą czerpać z życia pełnymi garściami. Ich nuty uwalniają pozytywną energię, radość i kreatywność.

Główną nutą zapachów dla Niej i dla Niego jest magnolia – kwiat będący dla Kenzo Takady symbolem radości i przywołujący wspomnienia z Japonii. AVON Life Colour dla Niej to ciepła kompozycja soczystej i apetycznej gruszki, świeżej magnolii i urzekającej, lekko orzechowej nuty ryżu basmati. AVON Life Colour dla Niego to energetyzująca esencja z mate połączona z cytrusową świeżością magnolii i nutą wetiweru, który nadaje kompozycji charakter.

Nowe zapachy AVON Life Colour by Kenzo Takada są dostępne w Polsce od 16 listopada w katalogu 16/2018. Będzie je można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez  iKatalog  AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

 

Materiał partnera

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.11.2018 14:19
jak prezent dla mojej mamy to tylko kosmetyki albo perfumy. Wiem, że siostra już z Zapach Orientu zamówiła perfumy, teraz ja muszę czegoś poszukać. Zastanawiam się nad podkładem albo cieniami zawsze się przyda nowa paletka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.11.2018 20:51
Już nie lubię kosmetyków Avon, dzięki tej aferze celebrytek nawetbym nie wiedziała, że testują je na zwierzętach. Dzięki Kinga!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie