Przeczytaj ten artykuł, zanim kupisz nowe perfumy

Dzięki temu zawsze wybierzesz najlepsze!
Przeczytaj ten artykuł, zanim kupisz nowe perfumy
Fot. Unsplash
05.09.2018

Wybór odpowiednich perfum nigdy nie jest łatwy. Niektóre kobiety sugerują się opiniami, jakie mają niektóre zapachy i kupują tylko te, którym przypisana jest odpowiednia renoma. Nie zastanawiają się, czy te perfumy faktycznie do nich pasują i czy rzeczywiście mają piękny zapach. Na przykład dyskusyjne są perfumy Chanel No 5. Mają one swoje zwolenniczki i przeciwniczki. Ale są też kobiety szukające perfum, które do nich pasują. Bardzo często sugerują się przy tym zdaniem innych ludzi.
Kobiety można też podzielić na takie, które pragną mieć jeden zapach na stałe, i na takie, które lubią zmieniać zapachy. Niezależnie od tego, do jakiego typu się kwalifikujesz, dowiedz się, jak wybrać odpowiednie perfumy. Dzięki temu unikniesz popełnienia błędu.

Jak pachną perfumy idealne?

Krok 1

Po pierwsze musisz wiedzieć, że zapach składa się z kilku nut. Pierwsza jest najsilniejsza. Utrzymuje się przez 15 minut. Potem ustępuje miejsca środkowej nucie zapachowej. Jej trwałość wynosi do kilku godzin. Natomiast przez resztę dnia będzie ci towarzyszyć najsłabsza nuta zapachowa. Przy wyborze zwracaj zatem uwagę na skład nut zapachowych. Jeżeli nie podoba ci się ten, który utrzymuje się przez 15 minut, ale uwielbiasz skład drugiej i ostatniej nuty, rozważ kupno tych perfum. Ale w odwrotnej sytuacji raczej daruj sobie zakup. Po 15 minutach zapach przestanie ci się podobać.

Krok 2

Nie spryskuj ciała tylko papierowe paski do testowania perfum. Wybierz kilka zapachów, spryskaj je, a następnie opuść sklep. To bardzo ważne, ponieważ zapach będzie zupełnie inny w środku sklepu, a inny na zewnątrz. Łatwiej będzie ci wybrać na zewnątrz, najlepiej na świeżym powietrzu.

Perfumy, które działają na facetów. Wskazali najseksowniejsze zapachy

Krok 3

Przeżyj dzień z tymi zapachami. Idź na zakupy, odbierz dziecko z przedszkola, zajdź do koleżanki... Zrób wszystko, co normalnie zrobiłabyś danego dnia. Po kilku godzinach sprawdź zapachy i dokonaj wstępnego wyboru. Ale to jeszcze nie wszystko. Dobrze jest upewnić się i zajrzeć do drogerii jeszcze raz. Wtedy spryskaj nadgarstek. Nie pocieraj tego miejsca, gdyż tarcie zakłóci zapach. Następnie odczekaj 30 minut i powąchaj. Wtedy możesz dokonać ostatecznego wyboru. Będziesz wiedziała, jak zapach komponuje się z twoją skórą. Jeżeli nadal jesteś na „tak”, masz swojego faworyta.

 

Polecane wideo

Hello, school! Białe koszule na rozpoczęcie roku szkolnego
Hello, school! Białe koszule na rozpoczęcie roku szkolnego - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.08.2019 18:58
Fajny artykuł
odpowiedz

Polecane dla Ciebie