Masz odwagę poczuć zapach wyzwolonej miłości?

Odkryj nowy zapach Gucci Guilty Absolute Pour Femme
Masz odwagę poczuć zapach wyzwolonej miłości?
01.02.2018

Najnowszy zapach z linii Gucci Guilty to prawdziwa miłosna rewolucja! Hasłem przewodnim jest tu miłość uprawiana w absolutnie wolny i nieograniczony sposób, w oderwaniu od społecznych konwenansów i norm przypisywanych płci społeczno-kulturowej. W kampanii promującej Gucci Guilty Absolute Pour Femme w trójkę kochanków wcielił się Jared Leto wraz z modelkami Julią Hafstrom i Verą Van Erp. Leżąc razem w eterycznym i luksusowym otoczeniu, portretują wyzwoloną miłość, zmysłowość i romans, które wykraczają poza ustalone normy społeczne.

Rewolucja #GuiltyNotGuilty wprowadza kolejny zapach partnerujący męskiemu Gucci Guilty Absolute Pour Homme. Razem para Absolute nie tylko na nowo określa koncepcję miłości. Łamie również konwencję w kreowaniu perfum dzięki tajemniczej nucie jeżyny. Duet zapachów, które dopełniają się nawzajem jest jak wyzwalająca podróż. Właśnie tego pragnie nowoczesna kobieta!

 

 

„Nuta jeżyny jest niczym marzenie o okazałym soczystym owocu na pięknym leśnym krzewie. Momentalnie czujesz, że masz ochotę go zjeść. Nuta ta sprawia, że zapach jest ciepły, metaforyczny, a także tajemniczy” – mówi Alberto Morillas, twórca zapachu.

 

 

inspiracją dla Alessandro Michele’a, dyrektora kreatywnego Gucci był zapach jeżyn rosnących w dzikim borze. Misję skomponowania nowej edycji zapachu powierzył Alberto Morillasowi. W nowym rozdziale historii #GuiltyNotGuilty wzorcowy model damskich zapachów ewoluuje on od klasycznej kompozycji szyprowo-kwiatowej do nieszablonowego zapachu szyprowo-owocowego.

Wśród zapachowych nut trzy główne składniki definiują nowe znaczenie zmysłowości i romansu.  Jeżyna: jest owocowa i soczysta i tajemnicza. Róża bułgarska to bogata, intensywna i jednocześnie nowoczesna kwiatowa esencja o zakończona korzennym finiszem. Trzeci komponent to goldenwood – nowy naturalny ekstrakt z cyprysika nutkajskiego. Ta innowacyjna nuta drzewna łączy w sobie ciepło tradycyjnego drewna z bogatymi akcentami ambrowymi cyprysika nutkajskiego. To właśnie goldenwood jest ogniwem łączącym zapach damski z jego męskim odpowiednikiem – Gucci Guilty Absolute Pour Homme.

Alberto Morillas zestawił te trzy główne nuty kompozycji z bergamotką, paczulą i szarą ambrą. W efekcie powstał zapach głęboki, piżmowy i uzależniający.

 „To bardzo ważne, by tworzyć zapachy, które pachną dobrze, a nie sztucznie, dzięki użyciu autentycznych nut. Alessandro zależy na tego typu zapachach, chce czegoś, co jest łatwo zrozumiałe. Wąchasz i momentalnie rozumiesz jego nuty. Kiedy wąchasz zapach, musisz mieć poczucie wolności” – mówi Alberto Morillas.

 

Zapach Gucci Guilty Absolute Pour Femme jest dostępny w trzech pojemnościach: 30 ml, 50 ml i 90 ml.

 

#GuiltyNotGuilty

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie