INDI: Nowy zapach Katy Perry

Stanowi on połączenie pierwiastka kobiecego i męskiego.
INDI: Nowy zapach Katy Perry
Fot. mat. prasowe
22.09.2017

„Wraz z kompozycją INDI, wreszcie odważyłam się zabawić śmiałym zapachem piżmowym. Stanowi on połączenie pierwiastka kobiecego i męskiego. Jest jednocześnie seksowny, ale nie w nazbyt dosłowny sposób. Chodzi w nim o wyrażenie swojego prawdziwego ‘ja’ oraz podkreślenie tego, jaką niesamowitą osobą jesteś”.
Katy Perry

ZAPACH
Sygnowany przez Katy Perry zapach INDI jest jedyną w swoim rodzaju uwodzicielską, piżmową kompozycją, która rozpala zmysły. Został mistrzowsko skomponowany z jedenastu różnych piżm, które pięknie łączą się z nutami głowy orientalnej śliwki oraz włoskiej bergamotki. Mariaż świeżej konwalii i żywotnika zachodniego, miesza się w bazie z aksamitnym ciepłem ambry i wanilii. Zapach Katy Perry INDI jest tak wyjątkowy, jak używająca go osoba.

Nuty głowy: biała herbata, orientalna śliwka, włoska bergamotka
Nuty serca: świeża konwalia, cyklamen, żywotnik zachodni
Nuty bazy: sułtańska ambra, waniliowa tonka, uwodzicielskie piżma

Kreator perfum: Caroline Sabas
Dom zapachowy: Givaudan

FLAKON
Zapach ten został zamknięty w eleganckim, nowoczesnym flakonie, wykonanym z mlecznego szkła. Na dwóch jego bokach znajduj się przesłanie od Katy Perry: ‘Put the U in Individual’. Całość wieńczy korek w matowej czerni, na którym wytłoczono litery KPINDI.

KAMPANIA REKLAMOWA
Reżyser/Fotograf Jovan Todorovic

Kampania reklamowa przygotowana dla zapachu Katy Perry Indi, uosabia indywidualność wyrażoną obecnością pięciu wyjątkowych kobiet, pochodzących z różnych środowisk, o różnych doświadczeniach i historiach. Zdjęcia reklamowe tworzą społeczność i dają poczucie wspólnoty tej zróżnicowanej grupy, zapachu Indi, Katy oraz flakonu.

Produkty i ceny
EDP 30 ml/ ok. 100 zł
EDP 50 ml/ ok. 140 zł
EDP 100 ml/ ok. 200 zł
DNS 75 ml/ ok. 40 zł

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie