Kolejna Ambasadorka BOHOBOCO PERFUME!

Duet projektantów lubi zaskakiwać i tym razem Helena Norowicz została Ambasadorką perfum.
Kolejna Ambasadorka BOHOBOCO PERFUME!
Fot. mat. prasowe
05.10.2016

Tej Ambasadorki nie trzeba już chyba przedstawiać... aktorka Helena Norowicz została twarzą BOHOBOCO • PERFUME OLIBANUM GARDENIA.


Już dwukrotnie Helena Norowicz występowała w kampaniach duetu BOHOBOCO. Ujęła wszystkich swoją urodą, klasą, elegancją i życiową mądrością. Jej wiek stał się atutem a projektanci – Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek udowodnili, że współczesna moda zaciera granice i nie ma jednej definicji piękna.


Duet lubi zaskakiwać i tym razem Helena Norowicz została Ambasadorką perfum. Złamane zostało kolejne tabu... projektanci udowodnili, że piękno nie zna metryki. Ich muza w bardzo subtelny sposób pokazała nagość. Wszystko po to aby podkreślić jak ważny jest zapach dla każdej kobiety. Jak ją otula, wyraża jej osobowość, podkreśla charakter i kobiecość bez względu na wiek.


„Pani Helena po raz kolejny zachwyciła nas swoją perfekcyjnością i swobodą przed obiektywem aparatu. Jej energia i pewność siebie sprawiła, że szybko udało się oddać klimat kampanii. Zdjęcie przedstawia szlachetną urodę, tajemniczość i piękno naszej Ambasadorki” – mówi Michał Gilbert Lach.


Helena Norowicz intryguje swoją osobowością tak jak perfumy OLIBANUM GARDENIA. Ich kojący zapach kościelnego kadzidła doskonale współgra z delikatnością kwiatów gorzkiej pomarańczy i wyrazistej gardenii. Ten zapach to podróż do pełnej orientalnych inspiracji świątyni na Dalekim Wschodzie. Perfumy, które uzależniają mityczną i duchową energią.

Fotograf: Mateusz Stankiewicz, AF Photo
Makijaż: Izabela Wójcik, Van Dorsen Artists
Włosy: Piotr Wasiński, Van Dorsen Artists

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie