Nowy zapach gender-free marki Calvin Klein: Łączy miejski styl ze świeżością!

Ck2 to zapach, który uzależnia.
Nowy zapach gender-free marki Calvin Klein: Łączy miejski styl ze świeżością!
Fot. mat. pras.
23.02.2016

Świeży. Ciepły. Elektryzujący.

21. lat temu na świecie pojawił się zapachowy symbol swobody obyczajowej lat 90-tych, ikona generacji X, zapach dla niego i dla niej ck one.

Teraz przyszedł czas na stworzenie zapachu, który będzie lustrem dla dzisiejszego pokolenia Mileniasów, odbiciem ich idei, przekonań i emocji.ck2 to zapach gender-free.Bez podziałów i pełen tolerancji.

ck2 jest odzwierciedleniem tego, co nazywamy dreszczykiem emocji. Celebruje różnorodność relacji między dwojgiem ludzi. Dwóch indywidualności, definiowanych przez to - kim są, a nie, co sobą reprezentują.

Jeden zapach dla mężczyzny i kobiety.Wolny od gender i uprzedzeń jednoczy.Tworzy doświadczenie, które wspólnie mogą dzielić w miłości, pożądaniu i przyjaźni.

Jesteśmy razem ponad stereotypami.Wolni od konformizmu. Młodzieńcza relacja między dwojgiem ludzi staje się celebracją różnic, dzięki którym nasze więzi stają się bogatsze a my stajemy się prawdziwsi.

Życie jest lepsze gdy jesteśmy razem. #the2ofus

 

ck2 to zapach o dwóch obliczach, łączy miejski styl z naturą i świeżością. Otwiera go zaskakujący aromat pikantnego wasabi. Uderzająco świeża nuta głowy, przywołuje uczucie prądu przechodzącego przez ciało, kiedy spotykamy drugą osobę. Uzupełnia ją ogrzewający słoneczny akord mandarynki oraz absolut z liści fiołka. Energia płynąca z kwiatowych nut irysa i róży pulsują w sercu zapachu, przynosząc pełnię zmysłowości. Wraz z nią pojawia się charakterystyczny akord mokrego chodnika po deszczu – mineralny aromat generujący elektryczną świeżość. Na koniec, jaśmin wzmocniony zapachem wetiwerii miesza się z kremowo-korzenną nutą drzewa sandałowego oraz zmysłowego piżma. Razem snują magnetycznie ciepłą opowieść. Złożone a jednocześnie naturalne, dwa światy zapachu łączą się by stworzyć żywiołową, intymną i pełną kontrastów relację.

Rodzina zapachu: miejski-drzewny-świeży

Nuta głowy: wasabi, mandarynka, absolut z liści fiołkaNuta serca: akord mokrego chodnika, konkret z irysa, absolut różanyNuta bazy: wetiwer, jaśmin, kadzidło, drzewo sandałowe, piżmo

Flakon zapachu ck2 reinterpretuje minimalizm. Stanowi rodzaj zaproszenia by spojrzeć przez przezroczystą buteleczkę i doświadczyć zapachu przed jego nałożeniem. Lśniąca, zaokrąglona szklana butelka z przezroczystym płynem stoi na masywnym korku. Butelka i korek wykraczają poza klasyczne projekty flakonów perfum i tworzą dwa przedmioty w perfekcyjnej symbiozie, połączone ze sobą. Podobnie jak dwoje ludzi w relacji. Design flakonu jest czysty, transparentny i futurystyczny, wolny od gender i bardzo „cool”.

Opakowanie zewnętrzne pozostaje minimalistyczne i umożliwia obejrzenie flakonu z każdej strony. Takie podejście „wiesz, co kupujesz” podkreśla autentyczność i kunsztowne rzemiosło. Jest to rodzaj ukłonu dla świata high tech a jednocześnie opakowanie pozostaje wierne zasadom minimalizmu, najważniejszym w DNA marki Calvin Klein.

Autorem zdjęć do kampanii reklamowej zapachu ck2 jest uznany fotograf Ryan McGinley, którego nieskruszona, kontrowersyjna i realistyczna wizja idealnie łączy się ze spontanicznością oraz emocjonalnym obrazem ck2. Miejscem zdjęć było Puerto Rico.

Kampania łączy cztery historie, które przenikają się nawzajem w niespodziewany sposób i przywołują prawdziwe emocje między spojrzeniami oraz pożądanie, które możliwe jest tylko między dwojgiem ludzi. Na tle naturalnych miejskich pejzaży, cztery pary bawią się beztrosko, pod wpływem czystych, surowych młodzieńczych uczuć. Relacje pełne znaczeń z naciskiem na dreszczyk emocji łączą pary i podkreślają wyjątkowość każdego związku w naszym życiu, pełnego różnych doświadczeń oraz emocji. Muzyka była zawsze ważnym elementem kampanii zapachowych ck. Tym razem do kampanii ck2 wykorzystaną utwór „Radar” duetu Danger Twins.

Szczegóły kampanii:Agencja kreatywna: MOTHERDyrektor kreatywny: Michael Ian KayeBohaterowie kampanii: Victoria Brito, Dakota Garrett, Luka Sabbat, Erin Eliopulos, Kyle Mobus, Sung Jin Park, bliźniaczki Baylee Soles i Kelsey Soles. Reżyser/fotograf: Ryan McGinley

Dostępne produkty i pojemności:Woda toaletowa 100 ml – 299 złWoda toaletowa 50 ml – 219 złWoda toaletowa 30 ml – 169 zł

 

#the2ofus

ck2

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie