Zapach stworzony, by uwodzić – AVON Attraction dla Niej i dla Niego

Zapach zdecydowanie podnosi atrakcyjność w oczach partnera i rozbudza w nim pożądanie.
Zapach stworzony, by uwodzić – AVON Attraction dla Niej i dla Niego
09.10.2015
Cały świat gdzieś znika. Wszystko wokół przestaje mieć znaczenie. Są tylko ona i on, złączeni  niewidzialną siłą. Zniewalającą i absolutną. To właśnie AVON Attraction – pierwszy zapach od AVON stworzony po to, by uwodzić.
Jego ambasadorką została Justyna Steczkowska, wybitna wokalistka, skrzypaczka i kompozytorka, podziwiana za kobiecość i klasę. Do zdjęć pełnych magii przyciągania gwiazda pozowała z mężem Maciejem Myszkowskim.
AVON odkrył siłę wzajemnego przyciągania – AVON Attraction – zapach magnetyzujący, uwodzicielski i zmysłowy. Potwierdziły to setki par z całego świata, które zostały zaproszone do udziału w niezwykłym teście. Podczas weekendowego wyjazdu we dwoje, ona i on mogli używać tylko zapachów AVON Attraction. Po zakończeniu testu, uczestnicy przyznawali, że zapach zdecydowanie podniósł ich atrakcyjność w oczach partnera i rozbudził w nich pożądanie.
Avon Attraction

AVON Attraction dla Niej to porywający, trwały zapach hipnotyzujący i zbliżający dwoje ludzi. Otwiera go nuta głowy, która zachwyca kuszącą, wytrawną jeżyną. Nuta serca – to zmysłowość piżma, elegancja czarnej orchidei i tajemniczość jaśminu. Nutę bazową wyraża słodycz ambry waniliowej. Zapach dla kobiet zdecydowanych, odważnych, które wiedzą czego pragną. Podkreśla ich kobiecość i zmysłowość.

 

Pojemność 50ml, cena regularna 90zł.

Zapach dostępny jest od 1 października 2015 r.

Avon Attraction

Zapach, który idealnie współgra wraz z AVON Attraction dla Niej, to AVON Attraction dla Niego. To zapach głęboki, męski, seksowny, który rozbudzi Jej pragnienia. Otwiera go ostro-słodki imbir, znany ze swoich właściwości afrodyzjaku. Hipnotyzująca magia ujawnia się także w nucie serca poprzez piżmo. Baza z dominującą nutą drzewną emanuje witalnością, utrzymując się długo na skórze. Attraction dla Niego to intensywny zapach dla mężczyzn dominujących, zdecydowanych, chcących rozpalić Jej zmysły.

 

Pojemność 75ml, cena regularna 89zł. 

Zapach dostępny jest od 1 października 2015 r.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4.5 / 5
KatalogKosmetykow.PL (Ocena: 5) 25.01.2018 13:37
Super zapachy. Osobiście używam i polecam. https://katalogkosmetykow.pl/pl/p/Avon-Attraction-for-Her-EDP-woda-perfumowana-dla-Niej-50-ml-00083/38
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 16:02
Tym razem Avon naprawdę się popisał. świetne są te perfumy zarówno damskie jak i męskie. Bardzo się podobają w środowisku w którym się obracam. Bardzo trwałe czuję je cały czas aż do prania.
odpowiedz
Monia (Ocena: 3) 07.11.2015 19:41
Moim zdaniem lepsze od takich avonowskich czy z oriflameu są zamienniki perfum. Są trwalsze, ładniejsze i chyba jeszcze tańsze. Sama używam Paris Avenue, miałam już kilka różnych zapachów i żaden mnie nie zawiódł.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2015 15:04
Mam ten zapach, jest naprawdę cudowny... kupiłam go za 45zł zestaw (konsultantki wiedzą jakim cudem), naprawdę jestem nim zachwycona! Polecam, no i trwały jest :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie