Born Original: Nowy dynamiczny duet zapachów od ADIDAS!

Dla niej i dla niego…
Born Original: Nowy dynamiczny duet zapachów od ADIDAS!
19.07.2015

Marka adidas Originals, pionier w dziedzinie lifestyle`owych ubrań sportowych przedstawia nowy, dynamiczny duet zapachów: Born Original dla niej i dla niego. W tych wyjątkowych zapachach, które uwalniają talent i kreatywność każdego, kto ich spróbuje, zamknięto ogromne pokłady pozytywnej energii, tak charakterystycznej dla marki adidas Originals.

BĄDŹ ORYGINALNY!

Born Original to dwie dynamiczne wody, które uwolnią twoją twórczą naturę. Wraz z wprowadzeniem Born Original, marka adidas Originals stawia pytanie:, „Kiedy naprawdę się rodzimy?” (When are we really born?). Odpowiedź jest prosta: naprawdę rodzimy się wtedy, gdy odnajdujemy swoje prawdziwe, kreatywne ja. Nowy duet zapachów ma zadziałać jak iskra, od której zapłonie nasza wyobraźnia; jak klucz, który otworzy nasz unikalny, indywidualny potencjał.

Zapachy Born Original oddają energię i moc, tak charakterystyczne dla marki adidas Originals i zakorzenione w indywidualizmie, autentyzmie i wyobraźni. Każdy z nas posiada wewnętrzną moc by dokonać zmian we własnym świecie. Każdy z nas jest DJ`em swojego życia, który potrafi miksować pomysły, modę, muzykę i technologię. Kreatywne myślenie nie ma granic, początku ani końca... Bo wszyscy rodzimy się wyjątkowi.

WYBUCHOWA MIESZKANKA ZAPACHÓW

Po niekończącym się seansie miksowania i remiksowania, zapachy Born Original pojawiły się na świecie. Są piękne w swej wyjątkowości, a każdy z nich jest wybuchową mieszanką kontrastujących nut. Jak hip-hopowa muzyka i miejskie graffiti, każdy indywidualnie skomponowany element złożył się na pełną wyrazu, miejską kulturę uliczną.

Zapach BORN ORIGINAL DLA NIEJ to zabawa wibrującym i wyjątkowo słodkim akordem jabłka toffi. Soczysta nuta eksploduje w rześkim, owocowym koktajlu, na który składa się pikantna bergamotka, morela i pomarańcza. Kuszące aromaty egzotycznego kokosa i jaśminu dodają charakteru, a całość podtrzymuje upojny bób tonka oraz zmysłowe drzewo cedrowe.

NUTY ZAPACHOWE

•    Słodkie jabłko toffi

•    Soczyste nuty pikantnej bergamotki, moreli i skórki z pomarańczy

•    Kuszące aromaty egzotycznego kokosa i jaśminu

•    Upojny bób tonka

•    Zmysłowe drzewo cedrowe

Nos: AnnickMenardo, Firmenich

Born Original

BORN ORIGINAL DLA NIEGO jest jak muzyczne jam session dla zmysłów. Ambrowo – cynamonowy początek jest totalnie uzależniający. Fuzja rabarbaru i liści fiołka dodaje lirycznie zielonego aspektu, który kontrastuje z przyprawowymi riffami czarnego pieprzu i olejku pomarańczowego. Całość dopełnianiezwykle sensualne drzewo cedrowe.

NUTY ZAPACHOWE

•    Uzależniający, zmysłowy akord ambrowo – cynamonowy

•    Fuzja rabarbaru z liśćmi fiołka

•    Pikantny kontrast czarnego pieprzu i olejku pomarańczowego

•    Zmysłowe drzewo cedrowe

Nos: Alienor Massenet, IFF

ORYGINALNY DESIGN

Niezwykłość zapachu znajduje swoje odbicie w projekcie flakonów, które łączą płynność i organiczne kształty z ostrymi elementami industrialnymi. Obydwie butelki wykonano ze szkła, tworząc wgłębienia - ślady dotyku, które dają flakonom dynamiczny, niedokończony i unikalny charakter. Dla kontrastu, flakony są zapieczętowane kanciastym, industrialnym korkiem ze szpilką, która po wyciągnięciu uwalnia zapach. Kolor złotego szampana przeznaczony jest dla niej, stalowo szary - dla niego. Wyjątkowe flakony zapachów opakowane są w eleganckie, białepudełko, które wygląda stylowo i ultranowocześnie. Każde z nich zdobi duże logo koniczynki z trzema listkami w błyszczącym, metalicznym odcieniu srebra lub szampana.

CENY I DOSTĘPNOŚĆ

Born Original dla niej

30ml EDP – ok. 110 zł

50ml EDP – ok. 145 zł

75ml EDP – ok. 195 zł

Born Original dla niego

30ml EDT – ok. 90 zł

50ml EDT – ok. 125 zł

75ml EDT – ok. 165 zł

Duet zapachów Born Originals od lipcado września 2015r. będzie dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora, a od października 2015r. także w sieci drogerii Rossmann oraz Hebe.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie