Gra uwodzenia trwa: Perfumy REVEAL Men by Calvin Klein

Jedno spojrzenie i… nie ma odwrotu.
Gra uwodzenia trwa: Perfumy REVEAL Men by Calvin Klein
25.02.2015

Zapachy marki Calvin Klein ukazują różne oblicza miłości. Eternity przedstawia intymną, romantyczną historię dwóch zakochanych dusz; ikoniczna Euphoria kreuje sensualne marzenia. Z kolei uniseksowy ck one, w odważny sposób, odkrywa ekshibicjonistyczne pragnienia młodego pokolenia.

Damska kompozycja REVEAL zadebiutowała na rynku pod koniec 2014 roku. Uzależniła, skusiła, wzbudziła pożądanie u milionów kobiet na całym świecie.

Teraz przyszedł czas na męską wersję zapachowego pokuszenia… Oba zapachy, równie zmysłowe i kuszące oddają napięcie, które pojawia się w chwili zauroczenia i miłosnego flirtu.

Męska odsłona REVEAL

W pierwszej nucie zapachu ujawnia się krystalizowany imbir, który uderza w zmysły iskrami ognistego i świeżego aromatu. Wrażenia stają się coraz mocniejsze dzięki środkowym akordom, które uwodzą surową nutą soli oraz egzotycznym nektarem z agawy, odsłaniając niepohamowaną męskość. Baza pozostawia na skórze głęboki ślad hipnotyzującej woni wetiweru i złocistej ambry.

Połączenie krystalizowanego imbiru, surowej nuty soli i uzależniającego wetiweru jest nowoczesną propozycją gry świeżości z nutami zmysłowymi. 

Nuty głowy: krystalizowany imbir, esencja z żywicy, gruszkowa brandy

Nuty serca: surowa sól, nektar z agawy, owoc kiwano

Nuty bazy: wetiwer z Haiti, ziarna wanilii, złocista ambra

Flakon i opakowanie

Flakon zapachu REVEAL Men marki Calvin Klein jest synonimem czystości, luksusu i wyrafinowanego designu. Przywołując męską zmysłowość, elegancki flakon płynnie łączy polerowane szkło z metalowymi wykończeniami korka. Każdy kąt i załamanie podkreśla zwartą linię i chłodne kontrasty butelki, która idealnie wpasowuje się w męska dłoń. Enigmatyczna woda w odcieniu zieleni z szarością ma wyjątkowy, minimalistyczny styl.    

  Ceny:

REVEAL MEN EDT 30 ml – 169 zł

REVEAL MEN EDT 50 ml – 239 zł

REVEAL MEN EDT 100 ml – 299 zł

REVEAL MEN woda po goleniu 100 ml – 199 zł

REVEAL MEN deo w sztyfcie 75 g – 89 zł

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo