NOWOŚĆ: Obłędny zapach See By Chloé Si Belle (Uwodzi swym aromatem!)

Otul się zapachem, który wydobędzie Twój niepowtarzalny urok i kobiecość.
NOWOŚĆ: Obłędny zapach See By Chloé Si Belle (Uwodzi swym aromatem!)
24.02.2015

Tak piękna … Otulona zapachem, który wydobywa jej niepowtarzalny urok i czułą kobiecość.Poznaj spontaniczny urok nowej odsłony zapachu See By Chloé Si Belle. Nowoczesna i żywiołowa kompozycja jest flirtem odważnych nut ze śmiałymi akordami. Limitowana edycja Si Belle oddaje uśmiech, spontaniczność i odwagę, tak charakterystyczne dla wszystkich zapachów z linii See by Chloé.

Zapach należy do rodziny kwiatowo-zmysłowej. Stworzony przez Louise Turner i Nathalie Cetto z domu perfumiarskiego Givaudan odsłania promienną świeżość nuty głowy, w której neroli oraz liść brzozy rozpoczynają taniec kontrastów. W nucie serca płatki mlecznej gardenii splatają się z kwiatami pomarańczy, aby zakończyć swój występ zmysłowym, białym piżmem i głębokim aromatem drzewa cedrowego.

Różowe jest piękne

Design flakonu jest delikatny i kobiecy jak plisowana spódnica. Charakterystyczne szklane plisy butelki układają się jak wstążki, raz przezroczyste, innym razem zaróżowione. Ich eleganckie linie mienią się i wirują wciąż od nowa w przyprawiającym o zawrót głowy tańcu. Pudrowo różowe opakowanie przywołuje wzruszające piękno kobiety zapachu See by Chloé – wyjątkowej, beztroskiej i radosnej…jak jej nowe perfumy

Nuty zapachowe

Nuty głowy: neroli, liść brzozy

Nuty serca: gardenia, kwiaty pomarańczy

Nuty bazy: białe piżmo, drzewo cedrowe

Pojemność i ceny

30 ml EDP | 195 zł

50 ml EDP | 275 zł

75 ml EDP | 345 zł

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo