AVON FEMME: Poczuj się jak gwiazda każdego dnia!

Zmysłowy, czarujący i wyrafinowany zapach, który pokochacie!
AVON FEMME: Poczuj się jak gwiazda każdego dnia!
25.01.2014

Avon Femme to zapach dla kobiety niezależnej, kobiecej, wyjątkowej. Piękna, emocjonalna, subtelna i niezwykła – tak pachnie gwiazda. Nieszablonowo i zawsze kusząco.

Zmysłowy, czarujący, wyrafinowany. Luksusowy zapach, który roztacza zmysłową aurę przez cały dzień. Nowy zapach FEMME od AVON. Powstał na bazie bursztynowego akordu, przy wsparciu słodyczy brzoskwini i nuty drewna. Ta stabilność i bezkompromisowość przełamana została soczystą gruszką, orzeźwiającym różowym grejpfrutem i dopieszczającym całość aksamitnym fiołkiem. W perfekcyjnej duszy esencji kwiatowo – owocowej nie zabrakło także upajającej skórki brzoskwini i dynamicznej nuty orchidei.

Jak mówi sam kreator zapachu Harry Fremont - „Chciałem, aby AVON Femme był kojarzony z wyrafinowanym stylem nowoczesnych kobiet. Zainspirował mnie blask diamentów. Wybrałem cenne płatki jaśminu, by nadać całości świeżości i klarowność. AVON Femme otwiera się aksamitnym drewnem bursztynowym, które podkreśla kobiecą zmysłowość. Zapach został wzbogacony nutami grejpfruta, gujawy, czerwonego jabłka i magnolii, które ożywają zaraz po rozpyleniu go na skórze.”

Piękny w swojej prostocie, przenikający światło flakon AVON Femme uwodzi szlachetną ostrością szlifowanego diamentu, a przy tym harmonijnie współgra z zapachem, który został w nim zamknięty.

Weronika Rosati

Ambasadorką zapachu Avon Femme jest Weronika Rosati, polska aktorka stojąca na progu międzynarodowej kariery. Weronika ma na swoim koncie role u boku tak wybitnych aktorów jak Robert De Niro, Sylvester Stallone, czy Al Pacino. Doceniana jako aktorka, pnie się na szczyt, a jej kariera w Hollywood nabiera właśnie niesamowitego rozpędu. Aktorka jest jedyną Polką, która regularnie gości na czerwonym dywanie oraz bywa na najważniejszych galach w Amerykańskiej Dzielnicy Sławy. Każdy jej krok w przód jest pewny i zdecydowany, a przy tym subtelny i niezwykle kobiecy.

AVON Femme dostępny jest także w sklepie internetowym na www.avon.pl. Zapach jak i wszystkie pozostałe produkty są teraz do kupienia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeszcze nigdy kosmetyki AVON nie były tak dostępne!

Pojemność: 50ml, cena regularna: 76,00zł

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2014 20:12
polecam kosmetyki z avonu
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 25.01.2014 21:37
Zapraszam do tańszego kupna tego zapachu niż w katalogu:) avon_ania92@wp.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2014 13:43
Uważam że to jedna z lepszych wód tej firmy, oczywiście cena przystępna;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2014 13:42
piękny zapach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2014 10:01
Jejku, jej się wydaje, że jest jakąś gwiazdą z czerwonego dywanu...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo