Perfumy, które odchudzają - tanie i skuteczne. Na liście oczekujących jest już 6 tys. osób!

Wystarczy tylko leżeć… i pachnieć.
Perfumy, które odchudzają - tanie i skuteczne. Na liście oczekujących jest już 6 tys. osób!
02.08.2012

Testowałaś już na sobie wszystkie możliwe diety, wylewałaś hektolitry potu na siłowni i z zaciętą miną odmawiałaś jakichkolwiek słodyczy, a tymczasem zbędny tłuszczyk nadal spędza ci sen z powiek? W takim razie wypróbuj najnowszą metodę odchudzania, która polega na tym, by leżeć… i pachnieć.

To nie żart, ponieważ właśnie pojawiły się na rynku perfumy odchudzające. Zapach Prends-moi, bo o nim mowa, zawiera betaendorfinę, która pozostawia na skórze tzw. komunikat przyjemności. Dzięki niemu mózg zostaje poinformowany o dobrym samopoczuciu swojego właściciela i w rezultacie zapobiega nadmiernemu objadaniu.

Co ciekawe, badanie przeprowadzone na reprezentatywnej grupie kobiet wykazało, że pachnąca dieta rzeczywiście działa. - 75 proc. respondentek stwierdziło, że zapach perfum zmniejszył ich ochotę na przekąskę, 73 proc. oceniło użycie pachnidła jako `uczucie przyjemności` - relacjonuje koktajl24.pl.

Koszt cudownego specyfiku wynosi około 30 funtów (160 zł), jednak na chwilę obecną jest całkowicie wyprzedany. Lista oczekujących na flakon wynosi 6000 osób, jednak może warto uzbroić się w cierpliwość i na niego poczekać?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Oto najlepszy zapach 2012! (Nagrody FiFi przyznawane są perfumom od 1973 roku)

W tym roku największe triumfy święciły ekskluzywne amerykańskie marki.

Czym pachną Polki?

Zobacz, jakie perfumy kupujemy najczęściej! (Ranking)

 

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2012 14:45
Ważne by nei zabijały apetytu meżczyzn..na Nas ;p www.glossybox.pl/oferty/probki-perfum/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2012 15:07
Ale bujda:). Chyba tylko całkowici idioci w to wierzą! Jeśli mamy dobrze zbilansowaną dietę, wtedy nie zjadamy pustych cukrów, jak świnie i nie musimy się odurzać perfumami, żeby "się nie objadać"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2012 01:56
Tani jak barszcz (mieszkam w Londynie i nie przeliczam funtów na złotówki, ale tutaj te 30f to naprawdę jest jak nic), wiec jeśli faktycznie skuteczny to ja tez go chce :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2012 00:39
CHCE!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie