Najpopularniejsze perfumy 2011 (Zapachy, które szokowały, zarobiły fortunę, rozkochały w sobie miliony)

Oto 5 największych wydarzeń świata perfum minionego roku. Pewnych zapachów wprost nie wypada nie znać i choć raz... powąchać!
Najpopularniejsze perfumy 2011 (Zapachy, które szokowały, zarobiły fortunę, rozkochały w sobie miliony)
05.01.2012

Czym żył świat perfum w 2011 roku? Przede wszystkim rewolucyjnymi, nieznanymi dotąd rozwiązaniami w kreowaniu pięknych aromatów. Nie zabrakło również wielkich zapachowych debiutów oraz głośnych skandali. Oto 5 największych wydarzeń świata perfum minionego roku.

Zapachowe Oscary 2011

Na początku warto wspomnieć o największym zapachowym hicie ostatnich 12 miesięcy. To niewątpliwie kobiecy zapach Gucci Guilty. Perfumy otrzymały w tym roku nagrodę The Fragrance Foundation – odpowiednik filmowych Oscarów. Niezwykły aromat został doceniony przez jury złożone z największych znawców perfumeryjnej branży.

Perfumy, które zarobiły miliony

Podsumowując miniony rok, koniecznie należy wspomnieć o perfumach sygnowanych nazwiskiem Justina Biebera. Zapach o nazwie „Someday” wywołał medialną burzę. Każda fanka młodego wokalisty chciała mieć w swojej kolekcji ten niezwykły owocowy aromat. Nie obyło się jednak bez skandalu. Flakon zaprojektowany przez Justina do złudzenia przypominał ten, w którym znajdują się perfumy Lola, Marca Jacobsa.

Najbardziej szokujące zapachowe rozwiązania

W 2011 roku kreatorzy zapachów zaskoczyli nas również mnóstwem szokujących rozwiązań. Pojawiły się perfumy o zapachu marihuany, mieszanka aromatów, w skład której wchodzi wydzielina z kobiecej pochwy oraz woń przypominająca... zapach spermy.

perfumy 2011

Jak pachnie księżna Catherine?

W 2011 opularność zdobyły również specjalne ślubne mieszanki zapachowe. A wszystko za sprawą wielkich medialnych ślubów. Od tej pory każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że niezbędnym dodatkiem do ślubnej kreacji jest również odpowiednio dobrany zapach. Najlepiej taki sam, jaki miała na sobie w dniu ślubu Kate Middleton lub Kim Kardashian.

Bogactwo rodzimych zapachów

Do grona osób posiadających własną linię zapachową dołączyło w 2011 roku wielu polskich celebrytów. W perfumeriach pojawił się chociażby aromat sygnowany nazwiskiem Ewy Farnej. Olbrzymią ekscytację wzbudzały również długo wyczekiwane perfumy Radka Majdana. Własną linią zapachową mogą pochwalić się także projektanci Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski.

A Wy, czym pachniałyście w 2011 roku?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jak pachnieć przez całą noc?

Zdradzamy sztuczki, pozwalające skutecznie utrwalić zapach perfum!

6 zapachów dla mężczyzn, które kochają kobiety (Rozbudzają pożądanie!)

Zapachy, którym nie potrafi oprzeć się żadna z nas.

Polecane wideo

Komentarze (111)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.11.2017 11:02
Kupuję Gucci - Guilty na goia.pl odkąd się pojawił i jestem bardzo zadowolona. Towarzyszy mi się dłuższy czas i na pewno jeszcze pobędzie w mojej kolekcji perfum ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2012 13:25
jRhGO1 yitcjqiejatd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2012 21:03
gAGhTc rmecmvfvpoqo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2012 13:10
Your posting is asbuoletly on the point!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2012 08:18
It's like you're on a msision to save me time and money!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie