Jak się perfumować, by podkręcić swój seksapil? Poznaj czułe miejsca!

Zapach umieszczony w odpowiednim miejscu na ciele może zdziałać cuda. Sprawi, że poczujesz się piękniejsza!
Jak się perfumować, by podkręcić swój seksapil? Poznaj czułe miejsca!
28.04.2011

Używanie perfum to naprawdę wielka sztuka. Jeżeli spryskasz się nimi od góry do dołu, mocny, duszący zapach może odstraszyć od ciebie niejedną osobę. Aby więc zapach delikatnie unosił się w powietrzu, należy zaaplikować je w odpowiednim miejscu.

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta używa swoich perfum w dość niezwykłych obszarach swojego ciała. Jeśli tylko poznasz miejsca na ciele, w których możesz je nosić, twoje perfumy będą działały na otoczenie, jak silny afrodyzjak. Zapach umieszczony w odpowiednim miejscu może naprawdę zdziałać cuda, mocno rozpalić jego wyobraźnię.

Oto Twoje czułe miejsca...

WŁOSY

Jeżeli pragniesz, aby zapach ożywał na nowo z każdym ruchem głowy, powiem wiatru czy machnięciem ręki spryskaj swoim ulubionym aromatem szczotkę do włosów, zanim się uczeszesz. Możesz również kilka kropel perfum rozetrzeć w dłoniach i przeczesać nimi włosy.

DEKOLT

Warto również zaaplikować swoje ulubione perfumy pomiędzy piersiami i nieco wyżej w okolicach kości obojczykowych. To wyjątkowe miejsca na twoim ciele, gdzie perfumy pachną najbardziej intensywnie i najdłużej się utrzymują. To idealne rozwiązanie na gorącą randkę.

NADGARSTKI

Perfumy najlepiej nakładać na miejsca dobrze ukrwione, gdzie temperatura ciała jest najwyższa. Takim obszarem są właśnie nadgarstki. Pamiętaj, że jest to również idealne miejsce to testowania nowego zapachu.

PLECY

To miejsce warto skropić perfumami szczególnie wtedy, gdy planujesz założyć na siebie sukienkę lub top z odkrytymi plecami. To niesamowicie seksowny rytuał, który rozpali zmysły niejednego faceta.

POD KOLANAMI

Odrobina perfum pod kolanami to naprawdę świetne rozwiązanie. Zapach umieszczony w takim miejscu będzie delikatnie wyczuwalny z każdym twoim krokiem. To również gwarancja trwałości twojego ulubionego aromatu.

Chociaż idealnych miejsc do aplikacji perfum jest na ciele kobiety naprawdę wiele, to jednak nie znaczy to, że za każdym razem należy spryskiwać każde z nich. Aby zapach był naprawdę delikatny, należy wybrać nie więcej niż 3 z wymienionych miejsc. Warto przy tym znaleźć obszary jak najbardziej oddalone od siebie. Gdy spryskasz punk na szyi, pomiń uszy i idź do nadgarstków.

Karina Hefner

Zobacz także:

Perfumy o zapachu WAGINY - zmysłowy afrodyzjak czy obrzydliwe pachnidło?

Tego jeszcze nie było! Niemiecka firma Vivaeros stworzyła nowy rodzaj ekskluzywnych perfum dla mężczyzn, o zapachu... kobiecego łona!

PSYCHOTEST: Poznaj kolor swoich idealnych perfum!

Sprawdź, jaki kolor wzbudza w Tobie najprzyjemniejsze emocje i dowiedz się, jaka mieszanka zapachowa najbardziej do Ciebie pasuje!

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2015 16:27
chyba ze jestes gruba wtedy nic nie pomoze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 12:51
Xn4GVP iqaznbqvepil
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2011 11:52
D2tX5M abtcxkjtcyyi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 18:27
It's like you're on a miisosn to save me time and money!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2011 15:42
Ja zawsze perfumuję włosy :) Uwielbiam sama czuć zapach moich ulubionych perfumów. A co do tego że perfumy niszczą włosy to bardzo dużo specyfików niszczy włosy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo