Wszystkie dziewczyny noszą teraz manicure half moon. Robi wrażenie!

Jest bardzo szykowny i uroczy.
Wszystkie dziewczyny noszą teraz manicure half moon. Robi wrażenie!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/novanailstory/)
11.04.2023

Wszystkie z nas zapewne zgodzą się, że dłonie to nasza wizytówka. Warto kłaść więc szczególny nacisk na ich wygładzanie, nawilżanie, a także dbanie o wygląd paznokci. Jeżeli zastanawiamy się, jak zacząć ozdabiać je na wiosnę, koniecznie zainspirujmy się uroczym i bardzo szykownym manicurem half moon. To największy przebój sezonu!

Zobacz także: 10 genialnych stylizacji, którymi warto się zainspirować. Będą strzałem w dziesiątkę także na Wielkanoc

Uroczy i bardzo szykowny manicure half moon

Manicure nazywany half moon króluje ostatnimi czasy na TikToku. Nietrudno dziwić się temu, że inspiruje się nim coraz więcej kobiet. To manicure, który robi wrażenie, ale jest przy tym też bardzo szykowny i uroczy. Diabeł tkwi w tym przypadku w jednym bardzo ważnym szczególe, mianowicie podkreśleniu zaokrąglonej, przypominającej półksiężyc części dolnej części płytki.

Zobacz także: Rewelacyjna metoda na zmarszczki pod oczami. Ten cudownie pachnący krem błyskawicznie je... wyprasuje

Warto wiedzieć, że fenomenalny half moon to wcale nie wynalazek współczesnej doby. Manicure w tym typie stał się wielkim hitem lat czterdziestych. Co ciekawe, został stworzony z myślą o gwiazdach kina. Uwielbiała nosić go na przykład Greta Garbo, czy Marlene Dietrich. 

Modne paznokcie w stylu złotej ery Hollywood to strzał w dziesiątkę na wiosenne dni. Dodadzą nam klasy i wspaniale upiększą nasze dłonie. Jeśli chodzi o tony, celujmy w zmysłowy karmin, szkarłat, burgund, a także w słodkie pastele i gamę nude. 

Oto wzory i kolory topowego manicure' u half moon.  

Polecane wideo

Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz
Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie