Co manicure mówi o kobiecie? On unika dziewczyn o konkretnym kształcie i kolorze paznokci

Taki manicure niczego dobrego nie wróży - twierdzi.
Co manicure mówi o kobiecie? On unika dziewczyn o konkretnym kształcie i kolorze paznokci
źródło: Twitter (https://twitter.com/ItsRockkky)
04.03.2023

Pierwsze wrażenie bywa mylne, na co najlepszym dowodem jest każdy nasz nieudany związek. Gdyby wątpliwości i podejrzenia pojawiły się wcześniej - źle rokująca znajomość zakończyłaby się przecież na samym starcie. Niestety, intuicja czasami zawodzi. Kandydat na partnera tylko wydaje się chodzącym ideałem, a prędzej czy później pokazuje swoją prawdziwą twarz.

Zobacz również: Co irytuje nas w mężczyznach? Oto najbardziej denerwujące cechy męskiego charakteru

Co paznokcie mówią o kobiecie?

Jak tego uniknąć? W przypadku kobiet wystarczy spojrzeć na paznokcie - przekonuje Marwan Alteir. Ten użytkownik Twittera twierdzi, że jest w stanie przejrzeć na wylot każdą przedstawicielkę płci pięknej. Wyłącznie na podstawie jej dłoni. Młody Amerykanin postanowił podzielić się tą wiedzą, publikując poradnik pt. „Paznokcie od pierwszego wejrzenia”.

Niezwykłe dzieło z miejsca stało się hitem Internetu, ale raczej nie wśród opisanych w nim dziewczyn…

Jesteś zmęczony uganianiem się za niewłaściwymi dziewczynami? Właśnie zorientowałeś się, że obiekt twoich westchnień to psychopatka? Chcesz uniknąć rozczarowania, zanim zainwestujesz w relację? Moja książka „Paznokcie od pierwszego wejrzenia” na pewno ci pomoże

- zachęca autor poradnika.

Z publikacji dowiadujemy się, co mówi o kobiecie jej manicure. Poznajemy bezpieczne kształty i kolory, a także te, które powinny wzbudzić szczególną czujność. Okazuje się, że Marwan trafił na podatny grunt, bo jego kontrowersyjne rady w krótkim czasie zdobyły kilka milionów odbiorców.

Młody mężczyzna twierdzi, że im bardziej naturalny odcień lakieru, tym lepiej. Za bezpieczne uznaje kolory w stylu nude, pudrowy róż czy delikatny fiolet. Ostrzega jednak przed dziewczynami, które mają całkowicie białe lub czarne paznokcie. Alarmujący powinien być też tzw. french. Jego zdaniem stwarzają spore ryzyko, ale nie są jednak najgorsze.

Istnieją także kolory, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości - to nie jest dziewczyna dla ciebie. „Upewnij się, że masz ważne ubezpieczenie zdrowotne i na życie” - zachęca Marwan. Na czarnej liście znalazły się: jaskrawa zieleń, soczysta czerwień czy neonowa żółć.

„Jeśli kolor jej paznokci znajduje się na tęczy: uciekaj!” - radzi.

Istotnym wskaźnikiem okazuje się również kształt paznokci. Według niego nawet najdelikatniejsze zaostrzenie zwiastuje kłopoty. „One nie są szpiczaste bez powodu” - tłumaczy. Jak przekonuje, 70 procent ich właścicielek ma kłopoty z agresją. Niektóre nie stronią wręcz od przemocy fizycznej.

Nie bez znaczenia jest ich długość. Im większe szpony, tym trudniejsza kandydatka na partnerkę. Ekstremalnie długie tipsy mają oznaczać, że jej były chłopak siedzi w więzieniu, dziewczyna może handlować narkotykami, walczy do ostatniej kropli krwi i zdarza jej się nadużywać alkoholu.

Najbezpieczniej związać się z kobietą, która ma krótkie paznokcie pomalowane neutralnym lakierem - twierdzi. Tylko ile w tym prawdy?

Zobacz również: Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją!

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MARZEC
Horoskop miłosny na MARZEC - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.03.2023 19:02
Hohoho, pan znawca, czy ma jakieś traumatyczne wspomnienia? :D
odpowiedz
Jestem bardzo miła 😈 (Ocena: 5) 04.03.2023 11:21
Czy ktoś może chce ze mną porozmawiać? Proszę 😅😊
odpowiedz
😈 (Ocena: 5) 04.03.2023 11:08
Coś w tym jest;) Sama nieraz padłam przypadkiem ofiarą tipsiar ze szponami jak orzeł, strach takiej podać rękę. Sama noszę krótkie paznokcie, nie wiem jak laski ze szponami dłuższymi od palców radzą sobie np z podcieraniem tyłka, może macie jakieś wskazówki?;D
odpowiedz
Adam Ciwryj (Ocena: 5) 04.03.2023 07:43
Znajdź 🌧️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌧️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️☁️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️. Jak ci się udało zobaczyć różnice 👏🏼👏🏽brawoo pozdrawiam 😌🙂😌
odpowiedz

Polecane dla Ciebie