TikTokerka pokazała paznokcie po wizycie w salonie manicure. „Dlaczego za to zapłaciłam?”

To nagranie stało się viralem.
TikTokerka pokazała paznokcie po wizycie w salonie manicure. „Dlaczego za to zapłaciłam?”
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/2674081020389392 & pinterest.co.uk/pin/99008891796866680)
16.11.2022

TikTokerce spodobał się żółty manicure. Sposób stylizacji paznokci, który wybrała, był banalny i nie sądziła, że sprawi problem kosmetyczce. Niestety, efekt końcowy okazał się daleki od oczekiwań.

Zobacz także: Przetestowała na sobie manicure z TikToka. „Totalny niewypał”

Nieudany manicure

Stylistki paznokci cieszą się w ostatnim czasie dużym wzięciem. Kobiety regularnie odwiedzają ich salony, ale sprawić sobie nowy manicure. Tak było w przypadku tej TikTokerki. Kobieta wybrała sobie bardzo klasyczną stylizację paznokci i nie sądziła, że przerośnie ona umiejętności kosmetyczki, do której się wybrała.

Kobieta, która na TikToku funkcjonuje pod nazwą @xoxoclawz pokazała efekty manicure, jaki zrobiono jej w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Mimo że wzór nie był trudny do odtworzenia, jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia… TikTokerce zależało na intensywnym żółtym kolorze. Całość została jednak wykonana mało estetycznie. Kosmetyczka pomalowała kobiecie nie tylko płytkę paznokcia, ale fragmenty skórek dookoła niego.

Jak przyznała @xoxoclawz, ten manicure nie należał do tanich, a w rzeczywistości nie powinna była płacić za tak wykonaną pracę. Pod filmikiem na TikToku pojawiła się masa komentarzy. Internauci byli pod wrażeniem, że można tak zepsuć tak prosty manicure:

To po prostu podstawowy żółty kolor, jak można zepsuć to tak bardzo?

Zobacz także: Niecodzienne zastosowanie pasty do zębów. Użyj jej do paznokci

 

@xoxoclawz Why did I ever pay for these😭💀 #nailfail #nailsalon #badmanicure #acrylicnails #acrylics #nailproblems #fyp #fypp #neveragain #acrylicnailfail ♬ original sound - Kneely_Knight

Polecane wideo

Zapachy, którym mężczyźni nie są w stanie się oprzeć
Zapachy, którym mężczyźni nie są w stanie się oprzeć - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 17.11.2022 20:53
a ja jestem pod wrażeniem, że można być tak głupim i w trakcie nie powiedzieć ani słowa, nie pokazać, co jest nie tak, po czym zapłacić za usługę ( czyli de facto ją zaakceptować), po czym lać ślozy na tiktoku. ślepi w karty nie grają. jak się nie ma języka w gębie, to trzeba se samemu pazurki robić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie