Przetestowała na sobie manicure z TikToka. „Totalny niewypał”

Niestety, efekty były dalekie od oczekiwanych.
Przetestowała na sobie manicure z TikToka. „Totalny niewypał”
Fot. Unsplash.com (allison christine)
25.10.2022

TikTok to istna kopalnia urodowych trików. Internautki czerpią z niego różnego rodzaju pielęgnacyjną wiedzę. To także źródło pomysłów na szybki makijaż czy manicure. To właśnie trik na ładne paznokcie pewna tiktokerka z Polski postanowiła przetestować na sobie. Niestety, efekt końcowy nie sprostał jej oczekiwaniom.

Zobacz także: Stylistka wyliczyła, co najbardziej brzydzi ją w klientkach. „Przychodzą z ziemią i mielonymi pod paznokciami”

Przetestowała na sobie manicure z TikToka. „Totalny niewypał”

Pewna Polka, która funkcjonuje na TikToku pod nazwą „cosmeticzone”, jest specjalistką od stylizacji paznokci. To właśnie za pośrednictwem tej aplikacji dzieli się z innymi swoją wiedzą. Teraz postanowiła przetestować na sobie pewien popularny trik urodowy, który zakłada uzyskanie idealnego frencha. Niektórzy użytkownicy TikToka uważają, że piękne paznokcie można uzyskać za pomocą kółeczka od szablonu do przedłużania paznokci. Według nich wystarczy nakleić je na swój paznokieć, a pozostałe pole pokryć białym lakierem. 

Specjalista od paznokci podjęła kilka prób poprawnego wykonania tego triku. Jednak za każdym razem kończyło się to porażką. Łącznie przetestowała trzy szablony, efekt jednak cały czas był daleki od oczekiwanego. Kiedy Polka dowiodła już, że na własnym paznokciu nie uda jej się zrobić ładnego wzoru tą techniką, postanowiła spróbować na tipsie. Rezultaty były jednak bardzo podobne… W tym wypadku także musiała się pogodzić z porażką. Swój mały test podsumowała słowami:

Póki co dla mnie ten trik to totalny niewypał. (...) Co za porażka.

A Ty testujesz na sobie urodowe triki z TikToka?

Zobacz także: Jak dbać o dłonie?

Źródło: stylzycia.radiozet.pl

@cosmeticszone Co za porażka! Co robię nie tak? 😂 #nailtutorial #manicure #nails #nailtok #cosmeticszonenails #tipsandtricks #malowaniepaznokci #hybrydy #nailtipsforbeginners #dc #tip #nailtipsandtricks #french #frenchnails #fail #failnails ♬ Calm LoFi song(882353) - S_R

Polecane wideo

12 dziewczyn, które uwierzyły, że z krótszymi włosami będą wyglądać lepiej. Jak wyszło?
12 dziewczyn, które uwierzyły, że z krótszymi włosami będą wyglądać lepiej. Jak wyszło? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie