Chocolate glazed donut nails to najmodniejsze paznokcie na jesień. Wylansowała je Hailey Bieber

Ten manicure to hit!
Chocolate glazed donut nails to najmodniejsze paznokcie na jesień. Wylansowała je Hailey Bieber
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/haileybieber/)
27.09.2022

Za oknami mamy już jesień, a jesienna kolorystyka zdominowała ulice. Nie tylko nasze ubrania zastąpiliśmy tymi w odcieniach od czerwieni po brązy, również na paznokciach pojawiają się nowe kolory. Jaki manicure będzie najmodniejszy jesienią? Ten trend wylansowała Hailey Bieber.

Zobacz także: Italian manicure. Włoska szkoła malowania paznokci, która optycznie je wydłuży

Najmodniejsze paznokcie na jesień 2022: Hailey Bieber

Moda dopasowuje się do pogody. Tak jest i w przypadku paznokci. Na najnowszych zdjęciach, które żona Justina Biebera publikuje w Sieci, widać że glazed nails, czyli efekt „lukrowanego pączka” na paznokciach nadal uwielbia. Wylansowany przez Hailey Bieber wakacyjny manicure glazed donut nails (paznokcie w mlecznym kolorze z perłową poświatą) przeszedł jesienną transformację i stał się chocolate glazed donut nails. Paznokcie w odcieniu czekolady to prawdziwy hit. Nam również się bardzo podoba.

Modelka postawiła na ciemniejszy kolor lakieru, a efekt lukru uzyskała dzięki nałożeniu na niego opalizującego topu. Rezultatem podzieliła się na TikToku. 

Zobacz także: Stylistka wyliczyła, co najbardziej brzydzi ją w klientkach. „Przychodzą z ziemią i mielonymi pod paznokciami”

@haileybieber I know we’re tired of my constant color switch up but… the chocolate glazed donut nails are really hitting for me for fall 🤤🤎🍩🍩🍩🍩🍩 @zolaganzorigt ♬ original sound - jex

Polecane wideo

Jak zaaranżować idealne miejsce do pracy w domu? Inspiracje
Jak zaaranżować idealne miejsce do pracy w domu? Inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie