Sucre nails. Najsłodszy manicure, jaki można sobie wyobrazić

Aż chciałoby się go spróbować.
Sucre nails. Najsłodszy manicure, jaki można sobie wyobrazić
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/2533343532789889 & pinterest.co.uk/pin/424886546068193228)
03.07.2022

Na pewno doskonale kojarzycie kolorowe słodycze sprzed lat, wyrabiane z charakterystycznej, ciągnącej się masy, która następnie zastyga i twardnieje, a jej powierzchnia staje się lśniąca niczym szkło. Takie cukierki, lizaki i inne słodkości wielu z nam nierozerwalnie kojarzą się z beztroskim dzieciństwem i miłą niespodzianką. 

Zobacz również: Niełatwo go znaleźć, ale absolutnie warto. Ten lakier do paznokci to najmodniejsza opcja na lato

Teraz te ręcznie wyrabiane, tęczowe słodycze stały się inspiracją dla sztuki zdobienia paznokci. Sucre nails to bez wątpienia jeden z najbardziej kolorowych i słodkich rodzajów manicure, jaki można sobie sprawić. 

Sucre nails. Paznokcie jak cukierki to modny manicure 2022 

Sucre nails to paznokcie, które nawiązują do tradycyjnej sztuki wyrabiania karmelowych cukierków. Chodzi nie tylko o wszystkie możliwe odcienie mieszające się ze sobą, ale także oryginalny kształt tego manicure. 

Paznokcie sucre nails mają bowiem przypominać zachowanie cukierkowej masy podczas procesu wytwarzania słodyczy. Karmel często zastyga w nieoczywistych, powykręcanych pozycjach, tworząc przeróżne wzory i struktury. Podobnie jest w przypadku tego manicure. Na płytkach paznokci wykonuje się różnego rodzaju wybrzuszenia i szlaczki, zupełnie tak jakby spadła na nie warstwa cukierkowej masy i zaschła, zanim została wygładzona. 

Sucre nails są więc nie tylko fantastyczną opcją na lato, ale także idealnym wyborem dla dziewczyn, które tęsknią za dzieciństwem i z nostalgią wracają myślami do beztroskich czasów. Jak wygląda taki manicure? Najładniejsze zdjęcia sucre nails zobaczycie w naszej galerii. Prawda, że wygląda zupełnie niczym cukierki sprzed lat? 

Polecane wideo

10 fryzur, które nie podobają się mężczyznom. Nie potrafią ich docenić
10 fryzur, które nie podobają się mężczyznom. Nie potrafią ich docenić - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
A (Ocena: 5) 19.09.2022 09:17
Przeszkadza mi że zwykle lakiery są niemiłosiernie długo, przez co często zanim wyschną zniszczy się struktura.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 03.07.2022 19:57
Obrzydliwa tandeta.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie