Niełatwo go znaleźć, ale absolutnie warto. Ten lakier do paznokci to najmodniejsza opcja na lato

Energetyczny, ale nie jaskrawy. Po prostu idealny.
Niełatwo go znaleźć, ale absolutnie warto. Ten lakier do paznokci to najmodniejsza opcja na lato
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/307933693284390108 & pinterest.co.uk/pin/1829656089608547)
27.06.2022

Moda i przemysł kosmetyczny nieustannie inspirują siebie nawzajem. Przykładowo kolory, które w danym sezonie są najbardziej na czasie natychmiast pojawiają się na wybiegach mody, a stamtąd trafiają do najpopularniejszych sieciówek. Podobnie jest w przypadku nowych kosmetyków. 

Zobacz również: 9 ponadczasowych pomysłów na manicure. One nigdy nie wyjdą z mody

Nie inaczej jest z początkiem sezonu lato 2022. W te wakacje najsłynniejsze blogerki modowe i influencerki inspirują się marką modową Bottega Veneta, a konkretnie wylansowanym przez nią odcieniem. Manicure w tym oryginalnym kolorze zdecydowanie zawładnie wszystkimi stylizacjami. 

„Bottega-green”. Modny kolor lakieru do paznokci na lato 2022 

“Bottega-green” to wyrazisty, soczysty odcień zieleni wylansowany przez włoski dom mody. W ostatnim czasie influencerki zwariowały na jego punkcie i masowo inwestowały przede wszystkim w torebki w tym kolorze. 

Wygląda na to, że “Bottega-green” zostanie z nami jeszcze przez jakiś czas, ponieważ zdaniem manikiurzystów gwiazd ten odcień będzie jednym z najmodniejszych wyborów jeśli chodzi o stylizację paznokci. Podkreślają, że to idealny kolor jeśli chodzi o wakacyjny, przebojowy i rzucający się w oczy manicure. Jest obłędnie soczysty, a przy tym nie jest jaskrawy.  

Jak wyglądają paznokcie w trendzie “Bottega-green”? Wybraliśmy dla was zdjęcia najciekawszych stylizacji z Instagrama. Jak podoba wam się taki manicure? 

Polecane wideo

Zasłynął jako „polski hydraulik”. Dziś robi karierę jako model plus size
Zasłynął jako „polski hydraulik”. Dziś robi karierę jako model plus size - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie