Boyfriend manicure. Minimalistyczne i romantyczne zdobienie idealne dla wszystkich zakochanych

Gwiazdy pokochały ten sposób wyrażania uczuć.
Boyfriend manicure. Minimalistyczne i romantyczne zdobienie idealne dla wszystkich zakochanych
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/34762228365542489 & pinterest.co.uk/pin/62909726031230459)
30.06.2022

Istnieje bardzo cienka granica między subtelnym okazywaniem sobie uczuć, a afiszowaniem się z nimi w przesadny sposób. W świecie gwiazd nie brakuje przykładów odpowiadających obu tym przypadkom. Wystarczy wspomnieć chociażby księcia Williama i księżną Kate, którzy są bardzo oszczędni w romantycznych gestach, a jako zupełnie odmienny przykład podać Kourtney Kardashian i Travisa Barkera, którzy w ostatnim czasie zasłynęli z wyjątkowo publicznych miłosnych uniesień. 

Zobacz również: Genialne paznokcie na lato. Mamy dla Was aż cztery oryginalne propozycje

Teraz gwiazdy znalazły nowy sposób na to, aby dać całemu światu znać o tym, że są szczęśliwie zakochane. Wyrażają to za pomocą... manicure. I trzeba przyznać, że takie zdobienie paznokci jest nie tylko bardzo romantyczne, ale również trendy. 

Boyfriend manicure. Paznokcie z inicjałami ukochanego to hit 

Gwiazdy lansują modę na tzw. boyfriend manicure. To paznokcie zdobione inicjałami ich ukochanych. W ostatnim czasie na takie stylizacje zdecydowały się m.in. Jennifer Lopez i Kim Kardashian. 

Manikiurzysta J.Lo. pokazał na Instagramie minimalistyczne paznokcie gwiazdy. Zostały pomalowane lakierem w odcieniu nude, a w niektórych miejscach dodatkowo ozdobione złotymi aplikacjami. Uwagę zwraca zwłaszcza serdeczny palec piosenkarki, czyli ten sam, na którym nosi ona pierścionek zaręczynowy od Bena Afflecka. Widnieją na nim literki J oraz B, nawiązujące do imion zakochanych. 

Na “boyfriend manicure” zdecydowała się również Kim Kardashian. Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się różowymi paznokciami z literką P na serdecznym palcu, ułożoną z maleńkich diamencików. To oczywisty wyraz miłości wobec nowego partnera gwiazdy, Pete’a Davidsona. 

Redaktorzy portalu vogue.co.uk już są zdania, że “boyfriend manicure” w najbliższym czasie zdominuje trendy w stylizacji paznokci. I rzeczywiście - wystarczy zajrzeć na Instagram, aby przekonać się, że z każdym dniem przybywa materiałów oznaczonych tym hashtagiem. 

Jak wyglądają paznokcie w trendzie “boyfriend manicure”? Poniżej zobaczycie garść inspiracji. Podoba wam się taki sposób wyrażania uczuć? 

Polecane wideo

10 fryzur, które nie podobają się mężczyznom. Nie potrafią ich docenić
10 fryzur, które nie podobają się mężczyznom. Nie potrafią ich docenić - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie