„Summer pop nails”. Ten wakacyjny manicure to prawdziwa eksplozja kolorów

Jest naprawdę euforyczny.
„Summer pop nails”. Ten wakacyjny manicure to prawdziwa eksplozja kolorów
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/68744019210 & pinterest.co.uk/pin/503981014553753174)
18.06.2022

Lato kojarzy nam się głównie z przyjemnościami. To długo wyczekiwana przerwa od nauki i pracy, odpoczynek, wakacje, dni pełne słońca, długie i ciepłe noce oraz spotkania z przyjaciółmi. Nic dziwnego, że wyrażamy swoją radość także za pomocą kolorowych stylizacji. 

Zobacz również: Osobowość jak na dłoni. Co paznokcie mówią o Twoim charakterze?

W letnie miesiące kolory rządzące trendami stają się o wiele bardziej krzykliwe i energetyczne. To samo można powiedzieć o modzie w stylizacji paznokci, która właśnie podbija media społecznościowe. Manicure o nazwie “summer pop nails” to prawdziwa eksplozja kolorów. 

„Summer pop nails”. Modne paznokcie na lato 2022 

“Summer pop nails” to pojęcie opracowane przez manikiurzystkę gwiazd Riyah Martin. Jak wyjaśnia ekspertka główną zaletą tego manicure jest to, że nie ma nim mowy o błędach - to artystyczny, wielobarwny nieład, który każdy może wykreować zupełnie samemu. 

Punktem wyjścia do tej stylizacji paznokci są kolorowe plamy lakieru rozmieszczone swobodnie w różnych miejscach. Riyah Martin najczęściej decyduje się na kółka i kropki, ale równie dobrze mogą to być abstrakcyjne esy-floresy i inne szlaczki oraz kształty - wszystko zależy od waszej wyobraźni i nastroju. 

Zdaniem manikiurzystki w przypadku stylizacji “summer pop nails” nie trzeba, a wręcz nie należy silić się na dokładność i precyzję. Im bardziej “nieidealnie”, tym lepiej. Ma być kolorowo i “na bogato”, więc nie trzeba zawracać sobie głowy dopasowywaniem do siebie odpowiednich barw. Tutaj liczy się przede wszystkim kreatywność. 

Jak wygląda manicure o nazwie “summer pop nails”? Garść najciekawszych inspiracji w tym trendzie obejrzycie w poniższej galerii. Podobają wam się takie paznokcie na lato? 

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?
Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie