Pomysł na manicure? Internautki inspirują się... kolorem swojej aury

Wiesz, jaka energia Cię otacza i co to znaczy?
Pomysł na manicure? Internautki inspirują się... kolorem swojej aury
Fot. Instagram.com (@pressedlux)/Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/133419207701978500)
14.05.2022

Nie brakuje osób, które głęboko wierzą w to, że każda żywa istota, a także przedmioty posiadają swoją własną aurę. Co to takiego? Chodzi o kolor, który nas otacza. Nie jest wprawdzie widoczny gołym okiem, ale niektórzy ludzie deklarują, że są w stanie go zobaczyć, a w zależności od koloru aura może oznaczać coś zupełnie innego.  

Zobacz również: Wiosenny manicure jeszcze nigdy nie był tak piękny. 7 ślicznych trendów

Ostatnio to właśnie aura stała się inspiracją jeśli chodzi o stylizację paznokci. Internautki masowo chwalą się manicurem, który nawiązuje właśnie do koloru otaczającej ich energii. Materiały oznaczone takim hashtagiem na TikToku zostały wyświetlone już ponad 33 mln razy. 

Aura nails. Manicure inspirowany kolorem aury, która Cię otacza 

Popularność trendu aura nails wyjaśniała m.in. założycielka salonu manicure Vanity Projects, Rita Pinto. W rozmowie z portalem popsugar.co.uk mówiła: 

Aura nails to paznokcie, które imitują kolory czakr ciała oraz pól energetycznych. To trend łączący New Age i Gen Z, ponieważ kolory manicure są o wiele bardziej ekspresyjne niż rzeczywiste odcienie, które przyjmuje prawdziwa aura.  

Aby wykonać taki manicure, wcale nie musisz najpierw wybrać się do profesjonalisty, który będzie w stanie zobaczyć jaki kolor energetyczny cię otacza. Możesz zainspirować się zdjęciami najładniejszych stylizacji w tym trendzie z Instagrama – a tych nie brakuje. Najciekawsze propozycje zobaczysz w naszej galerii. Jak podobają ci się aura nails? 

Polecane wideo

„Brudne paznokcie” to wcale nie to, co myślicie. Poznajcie jeden z najmodniejszych manicure sezonu
„Brudne paznokcie” to wcale nie to, co myślicie. Poznajcie jeden z najmodniejszych manicure sezonu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie