Manikiurzystka wymieniła najbardziej koszmarne trendy w stylizacji paznokci. „Wyglądają tandetnie”

Lepiej już teraz o nich zapomnieć.
Manikiurzystka wymieniła najbardziej koszmarne trendy w stylizacji paznokci. „Wyglądają tandetnie”
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/5066618322368835 & pinterest.co.uk/pin/7459155624767015)
19.03.2022

Dla wielu dziewczyn wizyta u manikiurzystki to obowiązkowy punkt w miesiącu, zwłaszcza w przypadku fanek przedłużanych paznokci. Po pewnym czasie między naturalną płytką a żelem czy też akrylem pojawia się nieestetyczny odrost, co najlepiej świadczy o tym, że nastał czas na kolejną wizytę w salonie. 

Zobacz również: „Brudne paznokcie” to wcale nie to, co myślicie. Poznajcie jeden z najmodniejszych manicure sezonu

Wiele z nas przychodzi do manikiurzystki z jasną wizją tego, jak powinna prezentować się ich nowa stylizacja paznokci. Niestety nie wszystkie trendy cieszą się uznaniem wizażystek. Jedna z nich, TikTokerka o pseudonimie @fulbreezy wymieniła najbardziej koszmarne trendy, o jakie proszą klientki. Zdaniem manikiurzystki takie paznokcie wyglądają wyjątkowo tandetnie. 

@fulbreezy #CloseYourRings #uglynails #nailfail #nailtech #nailopinions #fyp ♬ dead man walking - favsoundds

Najgorsze trendy w stylizacji paznokci według manikiurzystki

Manicure francuski “na bogato” 

Klasyczny “frencz” na pierwszym miejscu tego zestawienia? Jak to możliwe, skoro taka stylizacja paznokci uchodzi za ponadczasowy trend, który nigdy nie wyjdzie z mody? Odpowiedź kryje się w charakterystycznych, białych końcówkach, a konkretnie – w ich grubości. Wiele klientek wychodzi z założenia, że im więcej, tym lepiej. Manikiurzystka jest zupełnie innego zdania i przyznaje, że to jedna z najgorszych rzeczy, jakie można zafundować swoim paznokciom. 

“Duck nails” 

Duck nails są określane także jako fan tips, flared nails, wide tips czy Jersey nails. Wszystkie te nazwy łączy jedno - odnoszą się do specyficznego kształtu paznokci, które rozszerzają się ku końcówce płytki, przypominając kaczą płetwę, nogawkę spodni typu dzwony czy też skrzydło wentylatora. Co ciekawe, manikiurzystka wyznaje, że kiedyś sama była fanką tego trendu. Jednak dziś uważa, że ten kształt paznokci jest wyjątkowo brzydki. 

Krótkie “stiletto nails” 

Stiletto nails to paznokcie, których końcówki są spiłowane w ostry szpic. Manikiurzystka ma do tego trendu tylko jedno zastrzeżenie - chodzi o długość. W przypadku zbyt krótkiej płytki taki kształt po prostu się nie sprawdza. Paznokcie wydają się optycznie pogrubione i masywne. 

“Squoval nails” 

Manikiurzystka wyjaśnia, że chodzi o charakterystyczny kształt tych paznokci. Jest to połączenie kwadratowego i owalnego manicure, którego TikTokerka wprost nie może znieść. Jej zdaniem ten kształt rujnuje całą stylizację paznokci. 

Paznokcie w kształcie szminki 

Tzw. lipstick nails to dość zaskakujący trend, ale wciąż ma wiele fanek. Chodzi o kształt paznokci, który nawiązuje do szminki do ust. Manikiurzystka nie znosi, gdy klientki proszą o taki efekt. 

Zakrzywione paznokcie 

To zdecydowanie największe zastrzeżenie, jakie manikiurzystka ma pod adresem swoich klientek. Wiele dziewczyn notorycznie prosi ją o maksymalne przedłużenie paznokci i nadanie im kształtu litery “C”. Zdaniem TikTokerki taki manicure prezentuje się wyjątkowo tandetnie. 

A jakie stylizacje paznokci są najgorsze waszym zdaniem? 

Zobacz również: Manikiurzystka pokazała najgorsze paznokcie swoich klientek. To filmik tylko dla osób o mocnych nerwach

Polecane wideo

Był uważany za najbrzydszy. Teraz to najmodniejszy kolor lakieru do paznokci
Był uważany za najbrzydszy. Teraz to najmodniejszy kolor lakieru do paznokci - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.03.2022 19:49
Moje paznokcie naturalnie mają lekko kwadratowy kształt, nie mam długich, bo to dla mnie niewygodne. Uważam, że paznokcie powinny być równo przycięte, zadbane, mogą być pomalowane na jakiś ładny kolor, byle nie jakaś tandeta. Opinie jakiejś pani od manicure’u średnio mnie interesują.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.03.2022 17:22
Co jest niby złego w Squoval nails, w czym są gorsze od krogulczych szponów?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie