Celestial nails. Inspiracja dla tego urzekającego manicure przyszła aż z kosmosu

Gwieździste niebo na paznokciach? Każdy zakocha się w tym efekcie.
Celestial nails. Inspiracja dla tego urzekającego manicure przyszła aż z kosmosu
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/492649949854702 & pinterest.co.uk/pin/422281204876938)
30.12.2021

Ludzie od zawsze podpatrywali naturę i korzystali z jej nauk, a także zachwycali się jej pięknem. Ma to swoje odzwierciedlenie przede wszystkim w sztuce – to, co widoczne na Ziemi i na niebie niejednokrotnie zostało przeniesione na płótno, utrwalone na kliszy czy opisane na papierze. 

Zobacz również: Jak będziemy malować paznokcie w 2022 roku? Wizażyści zdradzili najgorętsze trendy

Ale zachwyt naturą przejawia się nie tylko w sztuce. Inspiruje się nią także świat beauty. Najlepszy przykład? Paznokcie, które aktualnie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, czyli celestial nails. Inspiracją dla tego gwiezdnego manicure był cały Wszechświat. Jak prezentują się paznokcie w takim kosmicznym wydaniu? 

Celestial nails. Gwiezdne paznokcie inspirowane kosmosem 

Celestial nails to nic innego jak paznokcie inspirowane gwiazdami, planetami, kometami i innymi ciałami niebieskimi. Ten kosmiczny manicure cieszy się coraz większą popularnością. 

Potwierdzają to eksperci cytowani przez portal popsugar.co.uk. Zdaniem Elle Gerstein, manikiurzystki (nomen omen) gwiazd najbardziej efektowne są paznokcie oparte na zasadzie kontrastu. Chodzi o to, aby zestawić opalizujący, brokatowy lakier z takim w ciemnej barwie, najlepiej niebieskiej lub czarnej.  

Uważam, że złoto w kontraście do matowego lakieru, a także złoto w zestawieniu z kolorem niebieskim będą najlepsze do stworzenia efektu gwiezdnej nocy 

- mówiła ekspertka. 

Jak wygląda taki gwiezdny manicure? Przekonacie się o tym, zaglądając do naszej galerii. Jak podobają wam się te kosmiczne paznokcie? 

Polecane wideo

„Ośmiornica” będzie najpopularniejszym cięciem na 2022 rok. Niektóre dziewczyny już się na nie decydują
„Ośmiornica” będzie najpopularniejszym cięciem na 2022 rok. Niektóre dziewczyny już się na nie decydują - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 07.04.2022 13:22
Ciekawa alternatywa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie