Wasze Paznokcie: Mozaikowy manicure Patrycji

Patrycja pokazuje, jak krok po kroku, wykonać efektowne, mozaikowe zdobienia na paznokciach. Czy wypróbujesz jej sztuczki?
Wasze Paznokcie: Mozaikowy manicure Patrycji
06.01.2010

Patrycja pokazuje, jak krok po kroku, wykonać efektowne, mozaikowe zdobienia na paznokciach. Czy wypróbujesz jej sztuczki? 

„Chcę Wam pokazać sposób na śliczne zdobienia. Oczywiście takie zdobienie również wychodzi na naturalnych paznokciach.:)

Robimy tak:

  1.Malujemy tipsa białym lakierem.  2.Szykujemy miseczkę z wodą.  3.Kapiemy ciemnym różowym lakierem kropelkę do miseczki z wodą.  4.Powtarzamy czynność z drugim lakierem (jasno różowym), trzecim (mlecznym), czwartym (srebrnym).  5.Parę razy robimy tak samo powtarzając kolory.  6.Bierzemy drewniany patyczek i przesuwamy kilka razy delikatnie po powierzchni wody.  7.Zanurzamy tipsa w wodzie (nabierając "mazidła").  8.Patyczkiem zabieramy nadmiar lakierów z wody. Dopiero potem możemy wyciągnąć tipsa.  9. Efekt końcowy jak widać cudowny. :)  PS. Dodaję dodatkowe zdjęcie innego wzoru wykonanego tym samym sposobem.”

Autorkę dzisiejszego manicuru prosimy o kontakt z redakcją (redakcja(at)papilot.pl) w celu podania adresu, pod który moglibyśmy wysłać paczkę z nagrodą, w skład której wchodzą:

1. Jeżynowe mleczko do ciała Yves Rocher

2. Oczyszczająca maseczka Yves Rocher

3. Suplement diety z algami, Cera Nova

Jeśli i ty chciałabyś pokazać  nam, jak ozdabiasz paznokcie albo jak się malujesz, a przy okazji otrzymać atrakcyjny, kosmetyczny upominek, prześlij zdjęcia wraz krótkim opisem na adres: wizaz(at)papilot.pl.

Przypominamy także o równoległych konkursach : Wasza Szafa i Wasza Kuchnia.

Zobacz także:

Wasz wizaż: Szalone paznokcie

Czy odważyłabyś się pomalować  w ten sposób pazurki?

Tanie sposoby na upiększenie włosów

Oliwa z oliwek, żółtka, sok z cytryny oraz mięta, pokrzywa i czosnek sprawią, że zalśnisz w te Święta oraz podczas sylwestrowego balu!

Czy wypełnianie zmarszczek zastrzykami jest bezpieczne?

Preparaty najwyższej jakości utrzymują się w skórze od 8 do 12 miesięcy.

Polecane wideo

Komentarze (199)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2012 18:14
Można zanurzyć swoje paznokcie skierowane do powierzchni wody z lakierem, zanurzyć energicznie, ale nie dotykać ścianek naczynia, zgarnąć resztę lakieru, wyciągnąć i włala! U mnie to się dzieli na 3 operacje. Najpierw jedna ręka, potem druga i na koniec kciuki. Proponuje pod sam koniec pokryć bezbarwnym lakierem, daje to efekt tipsów, a jednak masz swoje. Dobrze też obkleić paznokcie przed zanurzeniem taśmą klejącą by wzorek nie pokrył palców.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 18:49
mi tam to nie wychodzi to "wpuszczanie " lakierów do wody
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2012 12:06
Cudnie... wypróbowałam i rzeczywiście efekt cudowny ; )) Dzięki ; **
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2011 20:22
super ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2011 22:39
Na swoich paznokciach można tak samo jak tu na tipsach tylko skórki posmarować oliwką żeby lakier się do nich nie przyczepił..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie