Ladybug nail art. Biedronki na paznokciach to urzekający trend, w którym nie sposób się nie zakochać

Na ten widok trudno się nie uśmiechnąć.
Ladybug nail art. Biedronki na paznokciach to urzekający trend, w którym nie sposób się nie zakochać
Fot. Instagram.com (@scratchmagazine/@lakeishasantasha)
06.08.2021

Natura od zawsze inspirowała ludzkość. To dzięki podpatrywaniu praw przyrody byliśmy w stanie opracować nowe wynalazki i technologie, które zdecydowanie ułatwiły nam życie. Natura pozostaje też stałym motywem i niewyczerpanym źródłem inspiracji jeśli chodzi o sztukę.

Zobacz również: Aurora nails. Paznokcie jak zorza polarna to przepiękny i magiczny trend

Ale to, co obserwujemy w przyrodzie znajduje swoje odzwierciedlenie także w świecie mody i beauty. Motywy roślinne, zwierzęce printy, wzory nawiązujące do fauny i flory - przykładów nie trzeba daleko szukać. Wystarczy spojrzeć m.in. na trendy w stylizacji paznokci z ostatnich lat, takie jak chociażby manicure inspirowany kroplami deszczu, kocimi oczami, a nawet zorzą polarną.

Tego lata do listy takich inspiracji należy dopisać biedronki – podpatrując te urocze stworzenia wizażystki zaczęły tworzyć urzekający i bardzo dziewczęcy manicure o nazwie ladybug nail art.

Ladybug nail art. Paznokcie w biedronki to hit na lato 2021

Ladybug nail art to nic innego jak paznokcie, których motywem przewodnim są właśnie biedronki. Ten manicure przybiera przeróżne postaci - niektóre dziewczyny wybierają wzorki przedstawiające te owady, inne malują paznokcie w czarne lub czerwone kropki, nawiązując do ich ubarwienia.

Ale ladybug nails równie dobrze mogą być o wiele bardziej oryginalne, a czerwony i czarny lakier do paznokci nie są tu regułą. Jak wygląda taki manicure? W poniższej galerii znajdziesz garść najpiękniejszych inspiracji. Która stylizacja podoba ci się najbardziej?

Polecane wideo

Paznokcie jak najprawdziwsze neony? Manicure LED zachwyca efektem
Paznokcie jak najprawdziwsze neony? Manicure LED zachwyca efektem - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie