Duck nails. Powraca moda na wyjątkowo dziwaczną stylizację paznokci

Wszyscy zadają tylko jedno pytanie – dlaczego?
Duck nails. Powraca moda na wyjątkowo dziwaczną stylizację paznokci
Fot. Unsplash
10.07.2021

Powrót niektórych trendów może być bardzo udany. Po latach zapomniana moda często okazuje się zaskakująco współczesna i odpowiadająca na potrzeby konsumentów, nawet jeśli jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że jest całkowicie passe. 

Zobacz również: „Patrzę i płaczę”. Poprosiły o piękny manicure, a teraz wstydzą się pokazać dłoni

Ale są też trendy, których powrotu wolelibyśmy nie oglądać. Jednym z nich jest ostatnia moda w stylizacji paznokci. To look rodem z lat 2000 i wcale nie chodzi o kolor lakieru ani wzorki czy ozdoby, ale o kształt paznokci. Pamiętacie duck nails? 

Duck nails. Powraca moda na dziwaczną stylizację paznokci 

Duck nails są określane także jako fan tips, flared nails, wide tips czy Jersey nails. Wszystkie te nazwy łączy jedno - odnoszą się do specyficznego kształtu paznokci, które rozszerzają się ku końcówce płytki, przypominając kaczą płetwę, nogawkę spodni typu dzwony czy też skrzydło wentylatora. 

Duck nails przeżywają prawdziwy boom na Instagramie i na TikToku - materiały pod tym hashtagiem wyświetlono już ponad 15 mln razy, a dziewczyny masowo chwalą się swoimi manicure w tym trendzie.  

Ale oryginalny kształt to nie wszystko. W przypadku duck nails równie istotne jest też bogate zdobienie, np. brokat czy cyrkonie, a także różne aplikacje, a nawet tzw. charmsy, czyli zawieszki. 

Jak wygląda manicure wykonany w trendzie duck nails? Przekonacie się o tym w naszej galerii. Cieszycie się z powrotu tej mody? 

Polecane wideo

Aurora nails. Paznokcie jak zorza polarna to przepiękny i magiczny trend
Aurora nails. Paznokcie jak zorza polarna to przepiękny i magiczny trend - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.07.2021 17:54
Taką łopatą to nawet zimą można szybę w aucie skrobać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2021 12:48
tragedia .....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie