Nic nie mówi „wiosna” tak, jak mauve nails. Ten manicure jest wprost urzekający

Jest boski 💜
Nic nie mówi „wiosna” tak, jak mauve nails. Ten manicure jest wprost urzekający
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/4362930879077300 & pinterest.co.uk/pin/563301865898852439)
13.05.2021

W ostatnich dniach za naszymi oknami nagle zrobiło się kolorowo. Po miesiącach szarości wreszcie możemy cieszyć się widokiem bujnej zieleni, kwitnących wszędzie krzewów i kwiatów, a to zdecydowanie poprawia nam samopoczucie w tych trudnych czasach. 

Zobacz również: Aurora nails. Paznokcie jak zorza polarna to przepiękny i magiczny trend

Kolorem, który oprócz zieleni dominuje wraz z rozkwitem wiosny bez wątpienia jest fiolet - zwłaszcza w maju. Gdzie nie spojrzeć kwitnie bez, a trawa jest poprzetykana delikatnymi fiołkami. Ten piękny, wiosenny odcień znalazł swoje odzwierciedlenie także w tegorocznych trendach urodowych. Poznajcie mauve nails, czyli najbardziej urzekający manicure, jaki można sobie sprawić w najbliższym czasie. 

Mauve nails. Fiołkowe paznokcie to modny manicure na wiosnę 2021 

Mauve nails to paznokcie w kolorze delikatnego fioletu, co sugeruje już sama nazwa. Z języka angielskiego “mauve” oznacza kolor jasnofioletowy czy też fiołkoworóżowyParę sezonów temu ten odcień królował jeśli chodzi o ubrania i dodatki, dziś jest najpopularniejszą opcją jeśli chodzi o manicure. 

Fiołkowe paznokcie są wyjątkowo dziewczęce i idealnie pasują to wiosennych stylizacji, gdy po długiej przerwie możemy wreszcie wyciągnąć z szafy lżejsze ubrania, w tym zwiewne spódnice i sukienki oraz lekkie obuwie. Co więcej, możesz dostosować ten manicure do swoich preferencji. Pod pojęciem mauve nails kryje się fiolet we wszystkich odcieniach, od delikatnego, wpadającego w róż, do bardziej intensywnego i nasyconego.  

Jak manicure mauve nails prezentuje się na dłoniach? W galerii znajdziesz garść inspiracji. Sprawisz sobie takie paznokcie? 

Polecane wideo

Najbardziej uwodzicielski lakier do paznokci. Ten kolor podoba się wszystkim
Najbardziej uwodzicielski lakier do paznokci. Ten kolor podoba się wszystkim - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie