Miała najdłuższe paznokcie na świecie. Obcięła je i... zarobiła krocie

Zapuszczała je przez 6 lat i osiągnęła długość...
Miała najdłuższe paznokcie na świecie. Obcięła je i... zarobiła krocie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/elena___beauty)
04.03.2021

Dla wielu kobiet długie, a przy tym naturalne paznokcie to marzenie nie do osiągnięcia. Mimo długotrwałego zapuszczania i pielęgnacji prędzej czy później łamią się i cały proces trzeba zaczynać od początku. Nie wszyscy mają do tego cierpliwość i decydują się na przedłużenie paznokci w salonie kosmetycznym. 

Zobacz również: Kobiety zazdroszczą jej paznokci. Są tak piękne, że nie musi ich nawet malować

Ale nie Elena Shilenkova. 36-letnia Rosjanka zapisała się w historii jako posiadaczka najdłuższych naturalnych paznokci na świecie i z tego powodu trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Po latach zapuszczania Elena postanowiła obciąć swoje niewyobrażalnie długie paznokcie, dzięki czemu zarobiła wielkie pieniądze. 

Elena Shilenkova obcięła najdłuższe paznokcie na świecie 

Elena zapuszczała swoje paznokcie przez 6 lat po tym, jak założyła się z koleżanką o to, która z nich osiągnie bardziej imponujące rezultaty. Zwyciężczynią okazała się oczywiście Elena. Jednak nawet po wygraniu zakładu Rosjanka nie sięgnęła nożyczki i przez kolejne lata obserwowała, jak jej paznokcie nabierają długości i zaczynają się skręcać. Gdy 10 jej paznokci osiągnęło łącznie długość 150 cm, Elena została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa, a ona sama zaczęła być rozpoznawalna. Jak wielokrotnie mówiła w rozmowie z mediami, nieznajomi regularnie zaczepiali ją na ulicy i prosili o możliwość zrobienia sobie z nią (i z jej paznokciami) pamiątkowego zdjęcia. 

Ostatecznie latem 2020 roku Rosjanka postanowiła pożegnać się ze swoimi ekstremalnie długimi paznokciami. Okazało się, że na obcięte paznokcie znalazł się kupiec. Za zaledwie jednego z nich zaoferował kilka tysięcy dolarów, a Elena przystała na tę ofertę, dzięki czemu znacznie się wzbogaciła. 

Jak dziś wyglądają paznokcie Eleny w porównaniu z tymi, do których była przyzwyczajona przez ostatnie 6 lat? Możecie się o tym przekonać zaglądając do naszej galerii. Co sądzicie o takim sposobie na biznes? 

Polecane wideo

Wizażystka wskazała 9 kolorów paznokci, których powinnaś unikać
Wizażystka wskazała 9 kolorów paznokci, których powinnaś unikać - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
Basia Holender (Ocena: 1) 04.03.2021 10:56
Ale ograniczona umysłowo kretinka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.03.2021 09:28
fujjjj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.03.2021 09:05
Wyjątkowo obleśne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.03.2021 08:57
Fuj, zawsze zastanawiało mnie w jaki sposób tacy ludzie to robią, że te paznokcie im się nie łamią. Czy oni w ogóle cokolwiek robią? Nawet sobie nie wyobrażam jak można np.umyć głowę z takimi pazurami i przy okazji ich nie połamać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.03.2021 08:16
OBRZYDLIWE ! Ciekawe jak się myła , nie mówiąc już o wycieraniu d..y !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie