Squiggly nails. W tych wzorkach na paznokciach zakochał się cały Instagram

Dziewczyny masowo odtwarzają te zawijasy.
Squiggly nails. W tych wzorkach na paznokciach zakochał się cały Instagram
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/78601955985417005 & pinterest.co.uk/pin/591730838537516237)
19.01.2021

Wzorki na paznokciach to świetny sposób na to, aby nieco urozmaicić swój manicure i dodać mu charakteru. Takie zdobienie paznokci potrafi być prawdziwą sztuką, o czym można się przekonać przeglądając zdjęcia najpiękniejszych stylizacji z Instagrama. Niestety nie każdy efekt można odtworzyć we własnym domu i pozostaje nam wizyta u profesjonalnej manikiurzystki. 

Zobacz również: Paznokcie jak sweterki robione na drutach. To najprzyjemniejszy trend tej zimy

Inaczej jest w przypadku paznokci o nazwie squiggly nails czy też squiggle nailsTo nic innego jak manicure w zawijasy i zygzaki, który można z łatwością wykonać zupełnie samodzielnie. Wystarczy do tego cienki pędzelek albo sonda do paznokci. Ale w tym rodzaju manicure najlepsze jest to, że nie musi, a wręcz nie powinien być idealny. Zawijasy na paznokciach squiggly nails mogą być w orientacji poziomej lub pionowej. Możesz też ozdobić tylko końcówki paznokci – taki manicure określa się mianem squiggly french tip 

Zdobienie paznokci w taki sposób to świetna zabawa, a efekt cieszy oko. Możecie się o tym przekonać zaglądając do poniższej galeriiZnajdziecie tam najlepsze inspiracje na temat manicure squiggly nails. Jak podobają wam się takie wzorki na paznokciach? 

Polecane wideo

Ten lakier do paznokci to absolutna klasyka. Ma idealny odcień
Ten lakier do paznokci to absolutna klasyka. Ma idealny odcień - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie