Indie nails. Tym manicurem rządzi tylko jedna reguła, którą pokochasz

Z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny.
Indie nails. Tym manicurem rządzi tylko jedna reguła, którą pokochasz
Fot. Instagram.com (@evemeetsnails/@nicolegoldfarb)
17.01.2021

Rok 2020 przyniósł nam całe mnóstwo trendów jeśli chodzi o stylizację paznokci. Swojego czasu na Instagramie królowały m.in. tie-dye nailssea shell nails czy też Japanese nails. Z kolei pod koniec roku wszyscy zachwycaliśmy się efektem velvet nails. Trudno więc wytypować trend, który byłby bezapelacyjnym zwycięzcą w kategorii “manicure roku 2020”. 

Zobacz również: Co kształt paznokci mówi na Twój temat?

Nowy rok przynosi oczywiście nowe pomysły, także jeśli chodzi o świat beauty. Jednym z pierwszych trendów w stylizacji paznokci na rok 2021 są tzw. indie nails. Zdaniem redaktorów serwisu refinery29.com wyszukiwanie tej frazy w portalu Pinterest wzrosło ostatnio aż o 21 proc. Na czym polega ten manicure? 

Indie nails. Trend w manicure na rok 2021 

Indie nails to paznokcie, które cechuje oryginalność i... brak reguł. To dokładnie taki manicure jaki sobie wymyślisz. W tym kontekście “indie” to skrót od “independent”, co sugeruje “niezależność” jeśli chodzi o stylizację paznokci. Ma być tak, jak lubisz. Co więcej, każdy paznokieć może, a wręcz powinien być pomalowany zupełnie inaczej. Mile widziane są także wszelkiego rodzaju wzorki, naklejki czy inne ozdoby. Jedyne, co cię ogranicza, to twoja wyobraźnia.  

Poczułaś się zainspirowana? Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do poniższej galerii, gdzie znajdziesz przykłady paznokci indie nails. Co sądzisz o takim manicure? 

Polecane wideo

Był uważany za najbrzydszy. Teraz to najmodniejszy kolor lakieru do paznokci
Był uważany za najbrzydszy. Teraz to najmodniejszy kolor lakieru do paznokci - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie