Checkerboard nails. Szał na ten manicure to efekt kultowego serialu Netflixa

Domyślacie się, o jaki tytuł chodzi?
Checkerboard nails. Szał na ten manicure to efekt kultowego serialu Netflixa
Fot. Instagram.com (@betina_goldstein/@overglowedit)
10.12.2020

Od dnia premiery tego serialu limitowanego na Netflixie zarówno krytycy jak i internauci nie byli w stanie mówić o niczym innym. W Sieci zaroiło się od pochlebnych recenzji oraz okrzyków zachwytu zarówno nad fabułą, jak i obsadą tej produkcji. Mowa oczywiście o serialu “Gambit królowej”, w którym nie zabrakło również polskich akcentów, gdyż w jedną z ról drugoplanowych wcielił się Marcin Dorociński. 

Zobacz również: „Nie jestem wystarczająco piękna, aby grać w filmach”. Szokujące wyznanie gwiazdy Netflixa

“Gambit królowej” to historia wybitnej szachistki Beth Harmon, która w bardzo młodym wieku staje się objawieniem w świecie zdominowanym dotychczas przez mężczyznParę dni temu Netflix ogłosił, że “Gambit królowej” jest najpopularniejszym serialem limitowanym w historii serwisu. Co więcej, popularność tej produkcji przełożyła się także na inne zaskakujące zjawiska. W ciągu ostatnich kilku tygodni liczba wyszukiwań na platformie zakupowej eBay na hasło „chess sets” („zestaw do szachów”) wzrosła o 250 proc. Z kolei Google zanotował największą liczbę wyszukiwań frazy „jak się gra w szachy” od 9 lat. 

Checkerboard nails. Paznokcie inspirowane „Gambitem królowej”

Efekt “Gambitu królowej” nie ominął także świata beauty. Obecnie jednym z najpopularniejszych trendów jeśli chodzi o manicure są tzw. checkerboard nails, czyli paznokcie w szachownicę. Nawiązanie do serialu Netflixa jest oczywiste, ale manikiurzystki i miłośniczki stylizacji paznokci nie ograniczają się jedynie do klasycznej, czarno-białej kratki. Checkerboard nails w ich wykonaniu to także zabawa kolorami oraz wariacje na temat wzorków, o czym możecie przekonać się zaglądając do poniższej galerii.

Jak podobają wam się takie paznokcie zainspirowane serialem “Gambit królowej”? 

Polecane wideo

Był uważany za najbrzydszy. Teraz to najmodniejszy kolor lakieru do paznokci
Był uważany za najbrzydszy. Teraz to najmodniejszy kolor lakieru do paznokci - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie