Raindrop nails. Ten manicure to najlepsza odpowiedź na jesienną aurę

Jak zrobić taki efekt na paznokciach? To banalnie proste.
Raindrop nails. Ten manicure to najlepsza odpowiedź na jesienną aurę
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/ARZ_zu69fmCeEn6J9SYRVdoI7S9HlVBol9GM57oS5klg7rxi9fgJJFA)/Instagram.com (@abbyjeanthetrailerparkqueen)
17.10.2020

Zmiana pory roku to w świecie beauty przede wszystkim zmiana trendów. Dotyczy to zarówno mody i garderoby, jak i trendów we fryzjerstwie czy w makijażu. Czasem do łask powracają zapomniane rozwiązania, a czasami modę opanowują zupełnie nowe i innowatorskie trendy. 

Zobacz również: „Patrzę i płaczę”. Poprosiły o piękny manicure, a teraz wstydzą się pokazać dłoni

Nie inaczej jest w przypadku manicure i paznokci. Jesień to nie tylko stylizacje paznokci w tradycyjnych kolorach, takich jak czerwienie i brązy czy zdobienia imitujące sweterki. W tym roku jednym z największych trendów będzie manicure o nazwie raindrop nails, czyli paznokcie wyglądające tak, jak gdyby osiadły na nich kropelki deszczu. Taki manicure wygląda na dość skomplikowany i wiele dziewczyn wychodzi z założenia, że aby uzyskać taki efekt niezbędna będzie wizyta w salonie manicure. Nic bardziej mylnego, ponieważ paznokcie raindrop nails możesz zrobić zupełnie sama.  

Raindrop nails. Modne paznokcie na jesień 2020 

Do wykonania manicure raindrop nails będziesz potrzebować przede wszystkim sondy do paznokci, czyli małego, dwustronnego przyrządu, dzięki któremu będziesz w stanie nanieść na paznokcie pożądane wzory i zdobienia. Na początek przygotuj paznokcie tak jak do zwykłego manicure. Następnie nałóż na nie bazę ochronną, a potem pomaluj wybranym lakierem do paznokci. Na koniec zabezpiecz paznokcie przezroczystym lakierem. 

Pora na efekt kropelek deszczu. Zanurzaj sondę do paznokci w przezroczystym lakierze i delikatnymi ruchami nanoś go na powierzchnię paznokci 

Wypróbujesz taki manicure na jesień? 

Polecane wideo

Ten lakier do paznokci to absolutna klasyka. Ma idealny odcień
Ten lakier do paznokci to absolutna klasyka. Ma idealny odcień - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie