Sea shell nails. Paznokcie jak morskie muszle podbijają Instagram

Wyglądają jak najprawdziwsze muszelki!
Sea shell nails. Paznokcie jak morskie muszle podbijają Instagram
Fot. Instagram.com (@wowtotallycass/@sandrausherovbridal)
19.08.2020

Latem wiele dziewczyn stawia na manicure, który jak najbardziej oddaje ducha wakacji i beztroski. To czas, gdy wiele z nas pozwala sobie na eksperymentowanie z manicure. Wreszcie mamy okazję wypróbować różne style malowania paznokci, które na co dzień mogą zostać uznane za nieco zbyt ekstrawaganckie. 

Zobacz również: Co kształt paznokci mówi na Twój temat?

Wracając do manicure, który oddaje ducha wakacji – chyba nic nie kojarzy nam się z nimi tak, jak morze i plaża. Czy to nasz polski Bałtyk, czy cieplejsze morza na południu Europy, dla wielu z nas nadmorskie kurorty wciąż pozostają najpopularniejszymi letnimi destynacjami. Znajduje to swoje odzwierciedlenie także w sztuce zdobienia paznokci. Obecnie triumfy popularności na Instagramie i nie tylko święci manicure o nazwie sea shell nails, czyli paznokcie do złudzenia przypominające najprawdziwsze muszelki. 

Sea shell nails. Paznokcie jak morskie muszle podbijają Instagram 

Patrząc na zdjęcia na Instagramie pod hashtagiem #seashellnails aż trudno uwierzyć, że taki efekt można wyczarować jedynie przy pomocy paru lakierów do paznokci. A jednak! Okazuje się, że sea shell nails można z powodzeniem stworzyć zupełnie samodzielnie. Prezentuje to poniższy filmik. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bana (@banicured_)

Jeśli podoba wam się manicure sea shell nails koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam jeszcze więcej inspiracji na temat tego, jak ozdobić swoje paznokcie tak, aby wyglądały jak najprawdziwsze muszle.

Który look podoba wam się najbardziej?  

Polecane wideo

Najbardziej uwodzicielski lakier do paznokci. Ten kolor podoba się wszystkim
Najbardziej uwodzicielski lakier do paznokci. Ten kolor podoba się wszystkim - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie