Mismatched nails, czyli manicure dla dziewczyn, które nie znoszą nudy

To też idealne rozwiązanie dla wiecznie niezdecydowanych.
Mismatched nails, czyli manicure dla dziewczyn, które nie znoszą nudy
Fot. Instagram.com (@naileditwarsaw/@overglowedit)
23.08.2020

Znasz to uczucie, kiedy wreszcie masz trochę wolnego czasu, zabierasz się do tego, aby sprawić sobie świeżutki manicure i... zupełnie nie wiesz, jaki kolor lakieru wybrać? Za nic w świecie nie jesteś w stanie zdecydować się ani na jeden kolor, ani na motyw przewodni nowego mani. Błysk czy matte? Ombre? A może wzorki? Możliwości jest przecież nieskończenie wiele. 

Zobacz również: Co kształt paznokci mówi na Twój temat?

Jeśli tak jak my notorycznie stajesz przed takim dylematem mamy rozwiązanie idealne dla ciebie. To mismatched nails, czyli najnowszy trend w stylizacji paznokci. Polega na tym, że każdy paznokieć możesz pomalować w różnym kolorze, przyozdobić innymi naklejkami czy wzorkami... Czym tylko zechcesz! 

Mismatched nails to “niedopasowany” manicure, który mimo wszystko stanowi spójną całość. Efekt ma być bowiem kolorowy i szalony. To zdecydowanie opcja dla dziewczyn, które nie lubią nudy, za to uwielbiają się bawić i eksperymentować - zarówno w życiu, jak i z wyglądem paznokci. 

Jeśli szukasz inspiracji do tego, jak pomalować paznokcie zgodnie z trendem mismatched nails, koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Który manicure ujął cię najbardziej? 

Polecane wideo

Tie-dye nails. „Farbowane” paznokcie to najmodniejsza opcja na lato
Tie-dye nails. „Farbowane” paznokcie to najmodniejsza opcja na lato - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie