Co kształt paznokci mówi na Twój temat?

Podobno zawsze się sprawdza.
Co kształt paznokci mówi na Twój temat?
fot. Pinterest (https://pl.pinterest.com/pin/536280268106630840)
28.07.2020

Każda kobieta ma swój ulubiony kształt paznokci. Niezależnie od tego, jaką metodą zostały pomalowane, możemy dziś wybierać między kwadratem, migdałem, a nawet trójkątem. Okazuje się, że długość oraz kształt paznokcia może powiedzieć wiele na temat Twojej osobowości. 

Zobacz również: Co kształt stóp mówi o Tobie?

Mówi się, że dłonie są wizytówką kobiety. To, że po naturalnej płytce możemy ocenić nasz stan zdrowotny, było wiadome już od dawna. Teraz z kolei masz szansę sprawdzić, czy wybrany kształt ma coś wspólnego z Twoim charakterem. 

Kształt paznokci a charakter

Długie i prostokątne

Posiadaczki takich paznokci są pewne siebie i rozsądne. Nigdy nie podejmują decyzji pod wpływem impulsu, dzięki czemu ich życie jest bardzo poukładane. To dusze towarzystwa, które kontakt z przyjaciółmi cenią ponad wszystko. Lubią też poznawać nowych ludzi, rozwijać się przy nich oraz pomagać wychodzić innym z kryzysu, w czym same są mistrzyniami.

Krótkie i okrągłe

Masz krótkie i okrągłe paznokcie? Prawdopodobnie masz silną osobowość, która przyciąga jak magnes innych ludzi. Jesteś bardzo oddana, lojalna i dla bliskich zrobisz dosłownie wszystko. Wiesz, czego chcesz od życia i nie boisz się wyzwań. Taka postawa nieco onieśmiela ludzi, ale też inspiruje. Lubisz przygody, dlatego chętnie podejmujesz ryzykowne działania. 

Kwadratowe

Jesteś posiadaczką kwadratowej płytki? To znaczy, że zapewne twardo stąpasz po ziemi i jesteś bardzo odpowiedzialna. Ciężko pracujesz na sukces, ale wierzysz, że osiągniesz wymarzony efekt. Ludzie lubią Cię, ponieważ potrafisz rozkręcić każdą imprezę, ale jesteś też lojalną przyjaciółką, która jest w stanie wyświadczyć bezinteresowną przysługę. Jesteś po prostu urodzoną liderką!

Długie i owalne

Takie osoby są najczęściej bardzo kreatywne i potrafią czerpać inspiracje z otaczającego świata. Są też bardzo pogodne, mają dobre serce i dobrze czują się na łonie natury. Właścicielki długich i owalnych pazurów są stworzone do bycia w relacji i obdarzania drugiej osoby miłością. Musisz uważać, aby nikt nie wykorzystywał Twoich czystych intencji. Czasami trzeba postawić na swoim.

Szerokie

Szerokie paznokcie symbolizują, że ich właścicielka ma tendencję do nadmiernego analizowania. Zawsze kilka razy zastanowisz się, zanim podejmiesz jakiś krok, jesteś bardzo uważna i ostrożna w działaniu. Przy tym cechuje Cię rozwinięta intuicja, kreatywność i umiejętność rozpoznawania intencji innych. Znajomi są w szoku, jak dobrze potrafisz wyczuć ludzi!

Zobacz również: Co kształt ust mówi na Twój temat? Zobacz, jak postrzegają Cię mężczyźni

Źródło: kobieta.onet.pl

Polecane wideo

Makijaż dopasowany do manicure. Genialne połączenie, które musisz wypróbować
Makijaż dopasowany do manicure. Genialne połączenie, które musisz wypróbować - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.07.2020 15:56
U mnie każdy paznokieć ma inny kształt :D wychodzi na to ze mam różne charaktery? W zależności od dnia, pory roku?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie