Rosé nails, czyli paznokcie w kolorze różowego wina. Zakochasz się w tym odcieniu

Wygląda bosko zwłaszcza w połączeniu z delikatną biżuterią ♥
Rosé nails, czyli paznokcie w kolorze różowego wina. Zakochasz się w tym odcieniu
Fot. Instagram.com (@akvile_trautmann)/Pinterest.com (https://www.pinterest.co.uk/pin/409968372330647719/)
17.07.2020

Różowe, musujące wino delikatnie łaskoczące podniebienie to zdecydowanie nasz ulubiony wakacyjny drink. Lekkie, schłodzone rosé jest idealne nie tylko na upalne letnie dni, ale także na ciepłe wakacyjne wieczory, kiedy wreszcie łapiemy trochę oddechu i przyjemnej ochłody. Nie wspominając już o tym, że taki drink jest po prostu wizualnie piękny i bardzo Instagramowy. 

Zobacz również: 10 kształtów paznokci, których faceci się boją

Trudno się zatem dziwić, że rosé stało się inspiracją także w świecie beautyRosé nails to obecnie jeden z najpopularniejszych rodzajów letniego manicure. Pastelowy, delikatny odcień różu wygląda na paznokciach po prostu pięknie, a przy tym naturalnie. Doskonale idzie w parze ze zwiewnymi, letnimi kreacjami i delikatną biżuterią. Nawiązuje też do klasycznego manicure francuskiego, a to oznacza, że jest elegancki i ponadczasowy. 

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia manicure w stylu rosé nails koniecznie zajrzyj do naszej galerii. Znajdziesz tam najpiękniejsze pomysły na to, jak pomalować paznokcie w stylu rosé nails. Jak podoba ci się taka inspiracja różowym winem? 

Polecane wideo

8 kolorów paznokci, którymi się postarzasz
8 kolorów paznokci, którymi się postarzasz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie