Japanese nails. Gdy zobaczysz ten manicure, zrozumiesz czemu panuje na niego totalny szał!

Paznokcie niczym abstrakcyjne dzieła sztuki? Kochamy to!
Japanese nails. Gdy zobaczysz ten manicure, zrozumiesz czemu panuje na niego totalny szał!
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/503981014553753174/ & https://pl.pinterest.com/pin/500110733622226279/)
10.07.2020

Filozofie Dalekiego Wschodu w dużej mierze opierają się na zasadzie, która głosi, że mniej znaczy więcej. To pochwała minimalizmu i prostotyponieważ do szczęścia tak naprawdę wcale nie potrzebujemy tak dużo jak mogłoby się wydawać. Ta filozofia przejawia się także w innych aspektach życia, m.in. w dalekowschodnich rytuałach pielęgnacyjnych. 

Zobacz również: 10 kolorów paznokci, do których faceci mają wyjątkową słabość

Nie inaczej jest jeśli chodzi o japońską sztukę malowania i zdobienia paznokci. Japanese nails to manicure, który opiera się na minimalizmie, ale to wcale nie oznacza, że jest nudny i przewidywalny - wręcz przeciwnie! Tutaj nie obowiązują żadne reguły, a jedynym ograniczeniem jest twoja własna wyobraźnia. Nawet umiejętności w sztuce zdobienia paznokci schodzą na dalszy plan. Słowem - Japanese nails możesz wykonać zupełnie sama. 

Japanese nails. Modne paznokcie na lato 2020

Na czym polega taki japoński minimalistyczny manicure? Najogólniej rzecz biorąc jest to czysta abstrakcja. To sztuka zdobienia paznokci kolorowymi plamkami i wzorkami, kreskami czy zawijasami – w zależności od własnych preferencji i upodobań. Możesz nanosić na płytkę paznokcia plamki lakierów w różnych kolorach i dowolnie mieszać je ze sobą albo kreślić wymyślne wzory. Zupełnie tak, jakbyś malowała farbami na płótnie. Możesz łączyć ze sobą takie odcienie, jakie tylko przyjdą ci do głowy - ma być przede wszystkim po twojemu. 

Potrzebujesz inspiracji? Znajdziesz je w galerii poniżej. To zbiór najlepszych zdjęć Japanese manicure z Instagrama. Spróbujesz go wykonać? 

Polecane wideo

8 kolorów paznokci, którymi się postarzasz
8 kolorów paznokci, którymi się postarzasz - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.07.2020 23:46
Obrzydliwy. Jak kilka rozmazanych lakierów na paznokciach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2020 09:52
świetny efekt ale to żmudna robota
odpowiedz

Polecane dla Ciebie