Przedłużanie paznokci w domu? Będziesz potrzebowała tylko... spaghetti. Tutorial z TikToka robi prawdziwą furorę

Efekt? Manicure jak z najmodniejszego salonu.
Przedłużanie paznokci w domu? Będziesz potrzebowała tylko... spaghetti. Tutorial z TikToka robi prawdziwą furorę
Fot. TikTok.com (@brothernailtech)
01.06.2020

Pandemia koronawirusa i tzw. lockdown sporo namieszały w naszym życiu. Nagle znaleźliśmy się w rzeczywistości, w której zaczęły obowiązywać ścisłe restrykcje, takie jak ograniczenie przemieszczania się, zamknięte sklepy czy wstrzymanie lotów pasażerskich. Wprawdzie sytuacja powolutku zaczyna wracać do normy, ale skutki pandemii na pewno będziemy odczuwać jeszcze przez długi czas. 

Zobacz również: Tak wyglądają paznokcie po kilku tygodniach bez manikiuru. Kwarantanna im nie służy

Obostrzenia, jakie zostały złagodzone w ostatnim czasie to m.in. ponowne otwarcie salonów fryzjerskich i beautyWszyscy tłumnie ruszyli do fryzjerów i manikiurzystek by uporządkować włosy, odświeżyć kolor albo uzupełnić żel w przypadku przedłużanych paznokci. Ale do tej pory wiele osób nie może umówić się na upragnioną wizytę, a to dlatego, że salony beauty są oblegane i mają zajęte terminy na wiele tygodni do przodu. W takiej sytuacji trzeba radzić sobie samemu. W przypadku przedłużania paznokci wydaje się to nieco łatwiejsze niż jeśli chodzi o samodzielne skrócenie włosów - zwłaszcza że w Internecie można znaleźć mnóstwo tutoriali na ten temat. Jeden z nich bije wyjątkowe rekordy popularności. 

Przedłużanie paznokci makaronem spaghetti 

Okazuje się, że przedłużanie paznokci bez profesjonalnych szablonów dostępnych w salonach beauty jest jak najbardziej możliwe. Udowadnia to użytkownik TikToka o nazwie @brothernailtech, który zamieszcza na swoim kanale różne triki związane z manicure. Największą furorę wśród internautów wzbudził filmik, na którym mężczyzna pokazuje, jak przedłużyć paznokcie przy pomocy makaronu spaghetti. To właśnie makaron zastępuje profesjonalne szablony i służy jako baza do nadbudowania sztucznej płytki paznokcia. Jak przedłużyć paznokcie za pomocą makaronu spaghetti? Zobaczcie sami. Nagranie zostało wyświetlone już prawie 30 milionów razy! 

@brothernailtech

Im no where near a artist but I try 😢 | @fashionnova fashionnovapartner ##fashionnova ##fyp

♬ CEO of speaking French - c.est.bon.bon

Wypróbujecie tę technikę przedłużania paznokci w domu? 

Zobacz również: Genialny trik na uzupełnianie paznokci. Będą wyglądały jak po wizycie u najlepszej manikiurzystki

Polecane wideo

10 kształtów paznokci, których faceci się boją
10 kształtów paznokci, których faceci się boją - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 2 / 5
gość (Ocena: 5) 04.06.2020 11:43
Zawsze można ugotować później :D:D:D
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.06.2020 10:35
Ohyda i jeszcze ta muzyka dno
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.06.2020 23:28
O tak. Kiedy się ma już lampę, (chyba.) Akrylożel, frezarkę, pyłki i hybrydy to nie można już kupić 10 form i żelu. Dużo lepjej by wyglądało.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.06.2020 18:18
Paskudne...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie